Viskas ką reikia žinoti apie Samsung Galaxy S10, S10+ ir S10e

Samsung Galaxy S10 kaina, išleidimo data ir parametrai

Samsung Galaxy S10 yra vienas iš labiausiai laukiamų produktų, kurie žada pasirodyti per šių metų pirmąjį pusmetį. Lūkesčiai nėra iš piršto laužti. Žinant, kad Pietų Korėja yra dominuojanti jėga “Android” ervėje. Lyginant su praeitais metais galima būtų teigti, kad Pietų Korėja yra viena iš lydėrių.

Laukia intriguojančios funkcijos ir tikimąsi ilgesnio baterijos veikimo laiko bei fotoaparato kokybės.

Tikimąsi, kad „Samsung“ renginyje vos kelias dienas iki „MWC’19“ pradžios bus pristatyta iki 5 telefonų – pradinio lygio „Galaxy S10e“, „Galaxy S10“, „S10 +“, „S10 X 5G“ ir sulankstomas „Samsung Galaxy“ modelis, apie kurį tiek buvo kalbėta ir reklamuota.

Galima sakyti, kad paskutiniai du modeliai yra apgaubti paslapties, ko pastarieji Saumsung galaxy S10 negali pasigirti. Apie juos buvo daug kalbėta ir atskleista nemažai informacijos.

Lentelėje pateikta suvestinė. Viskas, ką reikia žinoti apie pasirodančią Samsung Galaxy s10 seriją.

Samsung Galaxy s10 erija

Modelių spalvos: Galaxy s10e galės pasiūlyti juodą, žalią ir baltai mėlyną, kuri pasirodys kiek vėliau. Dar neapsispręsta dėl geltonos ir raudonos spalvos.

Galaxy S10 – juodos, žalios ir vėliau pasirodys baltai mėlynos spalvos.

Galaxy S10 Plus – juodos, žalios ir mėlynai baltos spalvos pasirodys kiek vėliau. Galimai keraminės juodos ir keraminės baltos spalvos.

Procesoriai visi trys modeliai turės tą patį procesorių.

Atliekant „Galaxy S10+ testus, kuriuose konkuravo „Snapdragon 855“, „Kirin 980“, „Exynos 9820“ bei „Snapdragon 845“. „Snapdragon 855“ pasirodė geriausiai. 

Ekranas Galaxy s10e – 5.8 Super AMOLED, plokščias.
Galaxy S10 6.1 Super AMOLED, išlenktas
Galaxy S10 Plus 6.4 Super AMOLED, išlenktas

AMOLED – vaizdą ekrane rodanti technologija. Aktyvios matricos OLED ekranas turi tokias pat funkcijas kaip pasyvios matricos OLED, tačiau sunaudoja mažiau energijos.

Atmintis
Galaxy S10e 6GB RAM / 128GB saugykla + microSD
Galaxy S10 6GB RAM/128GB, 8GB RAM/512GB + microSD
Galaxy S10 Plus 6GB RAM/128GB, 8GB RAM/512GB, 12GB/1TB + microSD

Galinė kamera 

Galaxy S10e dviguba kamera
Galaxy S10 triguba kamera
Galaxy S10 Plus triguba kamera

Priekinė kamera
Galaxy S10e viena kamera
Galaxy S10 viena kamera
Galaxy S10 Plus dviguba kamera

Baterijos talpa
Galaxy S10e 3,100 mAh
Galaxy S10 3,400 mAh
Galaxy S10 Plus 4,100 mAh

Ekrano apsaugos atrakinimas
Galaxy S10e pirštų antspaudas šone, įmontuotas į maitinimo mygtuką
Galaxy S10 pirštų antspaudas įdiegtas telefono ekrane
Galaxy S10 Plus pirštų antspaudas įdiegtas telefone ekrane

Kaina

Galaxy S10e apie 660eurų
Galaxy S10 nuo 720 eurų
Galaxy S10 Plus nuo 880 eurų

Samsung Galaxy S10 ir S10+

Samsung Galaxy S10 ir S10+

Suvestinė

Samsung galaxy S10:

 • 6.1colių įstrižainės išlenktas „Infinity“ ekranas.
 • Ekrane įmontuotas pirštų antspaudų skaitytuvas.
 • Viena “Selfie” (asmenukių) kamera.
 • Triguba galinė kamera.

Galaxy S10+

 • 6,4 colių įstrižainės „Infinity“ ekranas.
 • Ekrane įmontuotas pirštų antspaudų skaitytuvas.
 • Dviguba selfie (asmenukių) kamera.
 • Triguba plataus kampo galinė kamera.

Infinity ekranas: beveik nematomas rėmelis, pilnai stiklinis, ekranas nuo krašto iki krašto.

Dizainas

Galaxy S10 ir S10+ išsaugo klasikinį Samsung dizainą: išlenkto krašto ekranas ir dabar pritaikomas aliuminio stiklo dizainas, kuris pastaraisiais metais buvo naudojamas beveik visuose flagmano įrenginiuose.

Pastarieji įrenginiai labiausiai išsiskirs dydžiu ir asmenukių kamerų skaičiumi.  Skirtingai nei ankstesnės kartos Samsung įrenginiai, kuriuose buvo įdiegta piliulės formos ekrano iškiša įtraukta į skydelio kampą. Pastarosiose buvo dvi asmenukių kameros. Šoniniai skydeliai atrodo beveik nematomi, o viršutiniai ir apatiniai rėmai žymiai sumažėjo, todėl atrodo vienodesni.

Samsung Galaxy S10+ turi 6,4 colių ekraną, kurio matmenys yra 157.7 x 75 x 7.8mm, o įprastas Galaxy S10 turi 6,1 colio ekraną, kurio matmenys – 148.9 x 70.9 x 7.8mm. Abu atrodo santykinai kompatiški.

Gana svarbi dizaino detalė – tarp stiklo plokščių įtrauktas aliuminis rėmas. „Samsung“ šalia garsiakalbio įtraukė USB tipo C prievadą ir 3,5 mm ausinių lizdą. Viskas suporuota su viršutiniu mikrofonu ir SIM kortelės dėklu. Šiame konkrečiame modelyje yra garso stiprintuvas, maitinimo mygtukas ir specialus Bixby mygtukas.

Specialus Bixby mygtukas
Bixby – “Samsung” balso valdymo programinė įranga. Savo pageidavimus galite išreikšti balsu, tekstu ar prisilietimu – asistentas viską supranta! Galima įsijungti kamerą ir Bixby suras tai, ko reikia. 

Samsung Galaxy S10 ir S10+ spalvos

„Galaxy S10“ ir „S10 +“ bus prieinami „Perlo baltos“, „Smaragdo žalios“, „Prizminės juodos“ ir mėlynos spalvos. Galima tikėtis, kad „Galaxy S10 +“ vėliau išleis dvi naujas spalvos parinktis – juodos ir keraminės baltos spalvas.

„Samsung Galaxy S10“ baltos, juodos ir žalios spalvos pasirinkimai

Samsung Galaxy S 10

Samsung Galaxy S10 + baltos, juodos ir žalios spalvos variantai

Tehchninė įranga

Pirmieji „Samsung“ įrenginiai, kurių ekranuose bus įrengtas ultragarsinis pirštų atspaudų skaitytuvas. Šis skaitytuvas bus greitesnis ir patikimesnis nei šiek tiek lėčiau dirbantys optiniai skaitytuvai, kriuos galima rasti „OnePlus 6T“ ir kituose Kinijos gamintojų telefonuose.

Visų „Galaxy S10“ versijų pagrindinė galia priklausys nuo skirtingų mikroschemų rinkinių. Priklausomai nuo regionų, kuriuo jie bus parduodami.

Jungtinės Amerijos Valstijose parduodamuose įrenginiuose bus įmontuotas „Qualcomm“ mikroschemų rinkinys – „Snapdragon 855. Kadangi Samsung turi nuosavus Exynos lustus, šiuos prijungs į visus įrenginius visame pasaulyje. Spekuliuojama versijomis, kad Exynos 9820 bus naujai iškeltas klausimas.

„Galaxy S10“ ir „S10 +“ bus prieinami su 6 ir 8 GB RAM atmintimi. Labiausiai tikėtina, kad „S10 + turės nuostabą keliančią net 12 GB Ram’ų atminties talpą! S10 turės 128 ir 512 GB saugojimo talpyklą, o „Galaxy S10 +“ – 128, 512GB ir 1TB atminties.

Tikimasi, kad visuose modeliuose rasime microSD kortelių lizdus, tolimesniam atminties išplėtimui, nors mažai tikėtina, kad to gali prireikti 🙂

Įprastas „Galaxy S10“ turi 3400 mAh bateriją, o „S10 +“ galimai turės 4 000 arba 4 100 mAh bateriją. Komisija vis dar sprendža dėl faktinio modelio pajėgumo.

Samsung Galaxy S10+

Kamera

Tiek „Galaxy S10“, tiek „S10 +“ turės tris galines kameras. Pagrindinė kamera, kurią daugiausia naudosite – 12MP su kintama F1.5/F.2.4 diafragma, kuriai padės 16MP plataus kampo kamera. Šioje kameroje bus įdiegtas platus matymo laukas. Galaxy S10 serija seks pėdomis savo praeitų metų Galaxy S9modelių serijai. Pastarieji modeliai turėjo kintamos diagramos 12 megapikselių galinę kamerą. Šį kartą tikimasi patobulinti dienos, fotografijos šviesą ir spalvų atkūrimo pokyčius.

Galiausiai trečioji kamera sujungs 13MP jutiklį su 2x teleobjektyvu, kuris gana panašus į „Galaxy Note 9“ ir „Galaxy S9+. Visose galinėse kamerose bus optinis vaizdo stabilizavimas (OIS).

Nors dviejų prietaisų priekinių kamerų specifikacijos vis dar nežinomos, būtų puiku jei jos galėtų leisti mėgautis 4K vaizdo įrašais ir optiniu vaizdo stabilizavimu. Kuris nepaprastai padidintų vaizdo skambučių kokybę.

Samsung Galaxy S10 ir S10+

Išleidimo data ir kaina

Nors „Galaxy S10e“ greičiausiai bus parduodamas už maždaug 616 eurus, Samsung Galaxy S10 kaina prasidės nuo 793 eurų už bazinę 6GB / 128GB versiją. Tuo pačiu metu pagrindinės S10 + versijos kaina su 6 GB RAM ir 128 GB saugojimu tikėtina prasidės nuo 881eurų. Nereikia nė sakyti, kuo daugiau RAM’ų ir saugojimo atminties bus pridėta, tuo didesnės kainos galime laukti. „S10 +“ aukščiausio lygio versijai tikėtina bus suteikta beveik 1323 eur kaina.

Galaxy S10 pradėjo oficialius išankstinius užsakymus vasario 20 dieną ir netrukus kovo 8 dieną pradės globalius užsakymus.

Samsung Galaxy S10e

Specifikacija

 • Ekrano įstrižainė 5,8
 • Šoninis pirštų antspaudų skaitytuvas
 • Dviguba kamera (12MP F1.5 / F.2.4 + 16MP plataus kampo)
 • Viena selfie (asmenukių) kamera
 • Snapdragon 855, 6GB RAM’ų, 128GB saugykla
 • Kaina 616 eurų

Dizainas

Telefono modelis dar žinomas kaip SM-G970U. Manoma, kad jis bus pigiausias „Galaxy S10“ variantas. Nuspėjama, kad tai „Samsung“ atsakas į „iPhone XR“. Kalbant apie dizainą, atrodo, kad „Samsung“ sugrįš į plokščiaekranį dizainą, kuris nebuvo naudojamas nuo „Galaxy S7“ išleidimo. Kaip ir visi svarbiausi „Samsung“ įrenginiai per pastaruosius kelerius metus, S10e bus pilnai sudarytas iš stiklo ir aliuminio. Kas techniškai leistų belaidį įkrovimą įtraukti į funkcijų sąrašą.

Samsung Galaxy S10e priekis
Samsung Galaxy S10e galinis dizainas

Vietoj išnašos naudojamas šiuo metu madingas ekranas su įmontuota kamera. Ultragarsinio ekrano pirštų antspaudo skaitytuvo nebus.

Įprastas sensorio jutiklis, įmontuotas įjungimo mygtuke, esančiame prietaiso šone.

Spalvų atžvilgiu „S10 e“ pasiūlys įsigyti juodos, baltos, mėlynos ir žalios spalvos modelius.

Šis modelis galimai turės išskirtinių spalvų schemas: geltoną ir raudoną. Skamba gana panašiai kaip „iPhone XR“ telefono modelių spalvų schema.

Samsung Galaxy S10e elektrinė geltona

Techninė įranga

Pigiausia „Galaxy S10“ versija su 5,8 ekrano įstrižaine, „Super AMOLED“ ekranu ir tikėtina FHD rezoliucija. Taip pat kalbama ir apie QHD (quad high definition) skydelį. QHD užtikrina labai aukštą vaizdo taškų tankį 538 dpi. QHD turi aukštesnio lygio išmanieji telefonai.

„Galaxy S10 Lite“ naudos „Infinity-O“ ekraną, kuris vietoj išnašos turi įmontuotą priekinę kamerą. Tai bus panašu į tai, ką pamatysime ir didesniuose Galaxy S modeliuose, tokiuose kaip „Galaxy S10“ ir „S10 +“.

Pagal gausiai nutekintą informaciją „Galaxy S10 E“ nėra pradinio lygio įrenginys. Jis vertinamas gana aukštai „Geekbench“ ir „AnTuTu“ lyginamosiose analizės duomenų bazėse. Pastaroji informacija patvirtina Snapdragon 855, o tai reiškia, kad JAV įrenginio versija bus sukurta „Qualcomm“ – naujausiu lustų rinkiniu. Tuo tarpu tarptautinėje prietaiso versijoje greičiausiai bus įmonuotas „Samsung“ Exynos 9820 mikroschemų rinkinys.

Kalbat apie telefono atminties talpą: S10e didžiausia vidinė talpa tik 128GB. Prireikus didesnės talpos – microSD kortelė leis išsiplėsti. 3 100 mAh baterija, kuri yra100 mAh daugiau nei praėjusių metų „Galaxy S9“ baterija. Sugrupuota su greitesniu ir efektyvesniu mikroschemų rinkiniu, „Galaxy S10 E“ gali tapti baterijos čempionu.

Samsung Galaxy S10e telefonas

Kamera

Vienas iš didžiausių skirtumų tarp skirtingų „Samsung“ S10 modelių yra kamerų skaičius telefone. Samsung Galaxy S10e modelis turės tris kameras. Vieną telefono priekyje ir dvi kameras telefono gale.

Pirmojoje kameroje yra 12MP su kintama diafragma(f/2.4 dienos metu ir f/1.5 naktį, labai panašu į S9 and Note 9) ,o tai reiškia geros kokybės nuotraukas prietemoje.

Tuo tarpu sklandantys gandai apie antrą kamerą teigia, kad ji turės 16 megapikselių plataus kampo snaperį, kuris leis fotografuojant užfiksuoti daug daugiau.

Išleidimo data ir kaina

Numatoma „Galaxy S10 E“ kainos žyma JAV yra 699 doleriai (616eurų). Tai būtų pagrindinis varžovas konkurentui- „iPhone XR“. Kurių mažmeninės prekybos kainos atitinka 662 eurus ir 705 eurus.

Galaxy S10e pradėjo oficialius išankstinius užsakymus vasario 20 dieną ir netrukus kovo 8 dieną pradės globalius užsakymus.