„Anker Soundcore Life 2“ Bluetooth ausinės

Anker Soundcore Life 2 Bluetooth ausinės

„Anker“ prekinis ženklas žinomas dėl puikiai tarnaujančių baterijų ir belaidžio įkrovimo. Kinijos bendrovė intensyviai kūrė savo prekės ženklą „Soundcore“, siūlantį namų garso produktus. Tokius kaip išmaniosios „Bluetooth“ belaidės ausinės. Gamina kokybiškus elektroninius prietaisus už prieinamą kainą. Taip pat ir garso priedų seriją. Todėl siekiant patvirtinti kokybiškumą, žemiau pateikiama naujųjų „Soundcore Life 2“ triukšmą slopinančių ausinių, apžvalga.  

Išvaizda

Ausinių komplektas parduodamas su kompaktišku kelioniniu dėklu. Turinčiu atskirą skyrelį komplektuojamam 3,5 mm paauksuotam stereofoniniam papildomam kabeliui ir juodam „USB-A“ į „Mikro-USB“ įkrovimo kabeliui.

Anker Soundcore Life 2 Bluetooth ausinės

Sveriančios 263 gramus, „Anker Soundcore Life 2“ Bluetooth ausinės – šiek tiek lengvesnės nei brangesnės panašaus dydžio ausinės. Plieninis galvos juostos korpusas ir polikarbonato lanksčiosios dalys pakankamai tvirtos, kad atlaikytų joms tenkantį krūvį. Dar didesnį įspūdį daro tai, kad integruota baterija, gali naudoti 30 valandų belaidį ryšį, kai „ANC‘  įjungtas.

Anker Soundcore Life 2 Bluetooth ausinės

Ant galvos juostos korpuso ir ausinių – „Anker Soundcore“ prekės ženklo užrašas tokios pačios spalvos kaip ir pačios ausinės. Reguliuojamas galvos juostos korpusas suteikia patogumo, o ausinių oda išlaikanti išlinkimus, tiksliai tinka net ir po keleto valandų naudojimo.

Anker Soundcore Life 2 Bluetooth ausinės

Kairiosios ausinės krašte integruotas maitinimo mygtukas ir atskiras triukšmą slopinančio įjungimo mygtukas. Taigi, skirtingai nei kai kuriose ausinėse, nebūtina turėti įjungtą „ANC“, kad būtų galima apdoroti garso signalą. Tuo tarpu dešiniojoje ausinėje – grojimo / pauzės ir garsumo mygtukai.

Našumas ir savybės

Naudojantis mygtukais siekiant suporuoti ausines su pasirinktu „Bluetooth“ įrenginiu, reguliuojant garsumą ir paleidžiant / pristabdant garso takelius, jaučiamas pažįstamas jausmas. Gamintoja nusprendė atsisakyti ankstesniojo „Soundcore Space NC“ valdymo sistemos.

Anker Soundcore Life 2 Bluetooth ausinės

Tokia vartotojo sąsaja supriešina ausinių naudotojus. Tačiau jutiklinis valdymas „Soundcore Space NC“ nebuvo toks greitas, koks yra brangesnėse ausinėse, tokiose kaip „Sony MDR-1000X“.

Anker Soundcore Life 2 Bluetooth ausinės

„Anker Soundcore Life 2“ Bluetooth ausinės pilnai nepateisins profesionalių garso įrašų mėgėjų lūkesčių. Tačiau, pavyzdžiui elektroninės muzikos gerbėjai galės mėgautis plačiu garso spektru. Įspūdingi boso garsai išlieka aiškūs net ir padidinus garsą. O norint mėgautis neapolietiškais ritmais, greitas dvigubas grojimo mygtuko paspaudimas įgalina „BassUp“ režimą.

Triukšmą slopinanti funkcija „Life 2“ sėkmingai sumažina žemo lygio aplinkos garsus. Tokius kaip drono, gatvės eismo. Tačiau mažiau slopina biuro pokalbių garsą ar intensyvų klaviatūros klavišų barškėjimą. Taip pat nėra adaptyvaus prisitaikymo, todėl ausinės nekoreguoja aplinkos triukšmo lygio judant.

Anker Soundcore Life 2 Bluetooth ausinės

Žemas triukšmo slopinimo sistemoms būdingas švilpimas greičiausiai netrukdys mėgautis ramia muzika. Be to, su papildomu kabeliu, galima ir toliau naudotis vidutinio stiprumo „ANC“ patogumais iki 60 valandų. O baterijai pasibaigus, bus galima tęsti patogų klausymą laidiniu režimu.

Įmontuotame mikrofone naudojami „Qualcomm“ balso užfiksavimo (cVc) triukšmo mažinimo algoritmai. Tad skambinant per ausines, balsas pokalbio metu nebuvo toks emocingas.

Apibendrinimas

Nepasiekia „Sony MDR-XXXX“ ar „Bose QuietComfort 3“ iškeltos kartelės, tačiau „Anker Soundcore Life 2“ Bluetooth“ ausinių kaina mažesnė.  Šios ausinės – puikus pasirinkimas muzikos klausytojams. Skamba gerai, patogiai priglunda, baterija veikia ilgai bei yra lengvos.

Anker Soundcore Life 2 Bluetooth ausinės

Argumentai už:

• Patogu nešioti ilgą laiką

• Puikus baterijos veikimo laikas

• Geras garsas

• Tvirta konstrukcija ir mygtukai

Trūkumai:

• Nekeičiama baterija

• Nėra papildomų programų