Kaip perkelti duomenis į naująjį Huawei

Koks pirmas klausimas šauna į galvą įsigijus naują mobilųjį telefoną? Tikriausiai “o kaip man persikelti duomenis iš senojo mobilaus telefono?”

Senasis mobilus telefonas dažniausiai būna naudojamas ganėtinai ilgą laiką, o per tą laiką ten prikaupiame pusę savo gyvenimo. Tokia informacija kaip kontaktai, nuotraukos, video įrašai, pranešimai, kalendorius ir kt., mums yra viena svarbiausių ir ji privalo atsidurti naująjame telefone.

Kaip “Samsung” turi savo “SmartSwitch”, taip ir “Huawei” yra sukūrusi “Huawei Phone Clone“. Naujuosiuose “Huawei” telefonų modeliuose (Pvz.: Huawei P30, P30 Pro) šį programėlė jau yra įdiegta gamykliškai, o į kitus telefonus ją galima parsisiųsti iš “Google Play” arba “App Store”.

Verta paminėti, kad tikriausiai pats didžiausias šios programėlės privalumas yra tas, jog jos pagalba pagaliau ir “iPhone” telefonui pavyks susikalbėti su “Android’u”. Žinoma, tokių duomenų kaip SMS pranešimai ar kalendoriaus įrašai perkelti iš “iPhone” į “Huawei” (“Android”) tikriausiai nepavyks, bet pagrindinė ir svarbiausia informacija kaip kontaktai ir nuotraukos tikrai persikels.

Huawei Phone Clone
Huawei Phone Clone

Programėlės naudojimas labai paprastas. Telefonai sujungiami vienas su kitu Wi-Fi ryšiu arba nuskenavus QR kodą. Vadovaudamiesi instrukcijomis sujungsite seną telefoną su naujuoju “Huawei”, pažymėsite kuriuos duomenis norite perkelti ir Vuolia!

Huawei Phone Clone

Kadangi duomenų perkėlimui programėlė “Huawei Phone Clone” naudoja “Wi-Fi” technologiją, tai net turint 20 gigabaitų nuotraukų tai vis tiek neužtruks ilgai.

Duomenų perkėlimas iš Apple, Samsung ar kitų telefonų į Huawei

Programėle “Huawei Phone Clone” turi būti įdiegta tiek naujame telefone, tiek sename. O tada lieka tik trys pagrindiniai žingsniai.

  1. Atidarykite “Phone Clone” programėlę ir nurodykite kuris yra senas telefonas, o kuris naujas. Senajame telefone pasirinkite “This is the old phone”, o naujame atitinkamai – “This is the new phone”.
  2. Senuoju telefonu nuskaitykite QR kodą, kuris rodomas naujajame telefone ir taip tarp jų užmegsite ryšį.
  3. Pasirinkite norimus kopijuotis duomenys senajame telefone, spauskite “Select Data” ir laukite kol perkėlimas bus baigtas.

Visi pažymėti duomenis Jūsų naująjame Huawei telefone 🙂

Jei vis tik nepavyko, užsukite pas mus, padėsime 🙂