„Samsung Galaxy S10e“: trumpa baterijos veikimo trukmė

Samsung Galaxy S10e
Samsung Galaxy S10e

Jei ieškote tikrai puikaus kompaktiško išmaniojo telefono, kuriuo galėtumėte lengvai naudotis viena ranka ir patogiai nešiotis kišenėje – naujasis „Samsung Galaxy S10e“ – kaip tik Jums.

Skirtingai nuo kitų „Samsung Galaxy S10“ serijos telefonų, „Samsung Galaxy S10e“, tai lyg šviežio oro gurkšnis, tiems, kas ieško nedidelio, tačiau puikaus telefono.

Baterijos veikimo trukmė

Iš visų trijų naujųjų „Samsung Galaxy S10“ serijos telefonų „Samsung Galaxy S10e“ turi mažiausios talpos bateriją:

• „Samsung Galaxy S10e“: 3100mAh

• „Samsung Galaxy S10“: 3400mAh

• „Samsung Galaxy S10 Plus“: 4100mAh

Nors „Samsung Galaxy S10e“ naudojamas dar tik keletą dienų, tačiau jau buvo atliktas baterijos veikimo trukmės bandymas.

Bandymo tikslas – palyginti, šiuo metu rinkoje galimų įsigyti įrenginių, net ir senesnio modelio, baterijų veikimo trukmes su „Samsung„Galaxy S10e“. Gaila, tačiau kompaktiškojo „Samsung Galaxy S10e“ telefono baterijos veikimo trukmė yra žemesnė už vidutinę.

Baterijos veikimo trukmė vertinta, imituojant realiu laiku intensyvų energijos naudojimą. Visuose bandytuose įrenginiuose buvo nustatytas 200-nit ekrano ryškumas.

Baterijos veikimo trukmės bandymo rezultatai
Baterijos veikimo trukmės bandymo rezultatai

Bandymo metu „Samsung Galaxy S10e“ baterijos veikimo trukmė pasiekė 7 valandas: „Samsung Galaxy S10e“ baterija senka greit, didžiąją laiko dalį galima naudotis įrenginiu visą dieną jo nekraunant, tačiau naudojant intensyviai įrenginys gali išsikrauti nesulaukus dienos pabaigos. Dėl to labai gaila, nes „Samsung Galaxy S10e“ tikrai puikus ir kompaktiškas įrenginys. Reiktų paminėti, kad bandymo metu pasirinkta naudoti Exynos, o ne Snapdragon versiją.

Samsung Galaxy S10 serija
Samsung Galaxy S10 serija

Vis tik įdomu, kokia geriausia „Samsung Galaxy S10e“ alternatyva dydžio ir pojūčių atžvilgiu. Tai būtų „Google Pixel 3“ – mažas telefonas su puikia kamera, tačiau baterijos tarnavimo trukmė artima „Samsung Galaxy S10e“. Taip pat kaip alternatyva gali būti svarstomas „iPhone XR“ telefono pasirinkimas, tačiau jo kaina stiprokai didesnė.