Paviešinta informacija apie „Samsung Galaxy Note 10“ kamerą

Samsung Galaxy Note 10 kamera
Samsung Galaxy Note 10 kamera

Artėjant „Samsung Galaxy Note 10“ pristatymui, aiškėja, ko galima tikėtis iš šio įrenginio. Jau nemažai žinoma apie „Samsung Galaxy Note 10“ ir „Samsung Galaxy Note 10 Pro“ modelius, net ir tai, kad juose bus integruotos keturios pagrindinės kameros. Manoma, kad „Samsung Galaxy Note 10 Pro“ galės pasigirti dvejomis priekinio vaizdo kameromis, panašiomis į „Samsung Galaxy S10+“, o „Samsung Galaxy Note 10“ turės vieną priekinę kamerą.

Pastarąją savaitę kilo daug diskusijų apie įrenginio galinę kamerą – jos padėtį ir išvaizdą. Atsižvelgiant į „Ice Universe“ (@UniverseIce) pateiktą informaciją, bus galima lengviau įsivaizduoti, kaip ji atrodys.

Naujausia paviešinta informacija leidžia manyti, kad „Galaxy Note 10“ nugarinėje dalyje bus integruotas vertikalus kameros modulis. Jei gandai pasitvirtins, tuomet greičiausiai, jis bus išdėstytas vienoje įrenginio nugarinės dalies pusėje. Atmetant galimybę, dėl kameros modulio išdėstymo jos centre – tai užimtų per daug vietos įrenginio viduje įmontuotos didesnės talpos baterijos atžvilgiu.

Steve Hemmerstoffer (@OnLeaks) patvirtino kameros modulio vertikalų išdėstymą, tai pat jo nuomone „Samsung Galaxy Note 10“ kamera „atrodo ne kaip“, lyginant su „Samsung Galaxy Note 9“. Kitas patikimas šaltinis –  Max Weinbach teigia, kad „„Samsung Galaxy Note 10 Pro “atrodys daug blogiau, nei vartotojai įsivaizduoja“.

„Samsung Galaxy Note 10“ gali neturėti širdies ritmo matuoklio

Remiantis naujausia „Ice Universe“ pateikta informacija, nubraižytas pradinis eskizas. Manoma, kad taip atrodys „Samsung Galaxy Note 10“ galinė kamera.

Samsung Galaxy Note 10 kamera
Samsung Galaxy Note 10 kamera

Žinoma, kadangi neturima pakankamai informacijos, stengtasi atspindėti kameros modulio formą, taip pat blykstės išdėstymą. Jutikliai, esantys dešinėje iš trijų pagrindinių lęšių, greičiausiai yra ToF kamera ir apšvietimas. Blykstės modulis greičiausiai bus integruotas ant įrenginio, virš arba žemiau ToF kameros ir apšvietimo.

„Samsung Galaxy Note 10“ gali neturėti širdies ritmo matuoklio. Atsižvelgiant į įrenginio dydį ir naują kameros modulio vietą bei dizainą, gamintoja „Samsung“ galbūt nuspręs atsisakyti širdies ritmo matuoklio, dėl daugelio priežasčių, įskaitant vietos taupymą. Tikimasi, kad ir „Samsung Galaxy S10 + 5G“ turės daug panašumų su „Samsung Galaxy Note 10“.  

Po neseniai paviešintos informacijos, kad „Apple iPhone 11“ kamera gali turėti gana išskirtinį dizainą, informacija surinkta apie „Samsung Galaxy Note 10“ daro įspūdį. Galimybė naudotis geresnėmis mobiliųjų įrenginių  kameromis, daro juos patrauklesniais, vis mažiau kreipiant dėmesį į programinę įrangą. Vis dėlto, jei naujausia informacija yra teisinga, o „Samsung Galaxy Note 10“ kamera iš tikrųjų atrodys taip kaip įsivaizduojama, gali atsirasti ir nusivilusių vartotojų.