„Apple iPhone 11“ gali nukopijuoti „Samsung Galaxy S10“ ypatumus, įskaitant ir USB-C jungtį

Apple iPhone 11
Apple iPhone 11

Planuojama, kad „Apple iPhone 11“ serijos išmanieji telefonai bus pristatyti maždaug  po 6 mėnesių, tačiau šaltinis Mac Otakara pasidalino informacija apie įrenginius ir jų įkrovimo ypatumus.

„Apple iPhone 11“ gali nukopijuoti „Samsung Galaxy S10“ „PowerShare“ funkciją

Kaip jau žinoma, gamintoja „Huawei“ pirmoji pristatė išmaniuosiuose telefonuose „Huawei Mate 20 Pro“ belaidžio krovimo funkciją „Reverse Charging“ – išmanųjį telefoną galima įkrauti naudojantis kitu išmaniuoju telefonu, palaikančiu QI funkciją. Ši funkcija nėra praktiškiausia dėl lėto įkrovimo greičio, tačiau vis tiek gali būti naudinga tais atvejais, kai nėra kitų būdų įkrauti išmaniojo įrenginio bateriją. Naujuosiuose „Samsung Galaxy S10“ serijos išmaniuosiuose telefonuose panaši funkcija pavadinta „PowerShare“.

Samsung Galaxy S10 įkrauna Samsung Galaxy Buds ausines
Samsung Galaxy S10 įkrauna Samsung Galaxy Buds ausines

Panašu, kad ir gamintoja „Apple“ planuoja pristatyti belaidžio krovimo funkciją. Detalesnė informacija kol kas neatskleidžiama, tačiau, manoma, kad „Apple iPhone 11“ serijos išmanieji telefonai galės įkrauti „Apple Watch“ išmaniuosius laikrodžius, o galbūt net ir naująsias „Apple AirPods 2“ ausines. Taigi, manoma, kad „Apple iPhone 11“ serijos išmaniųjų telefonų baterija bus pakankamai talpi, kad galėtų įkrauti ir kitus įrenginius.

„Apple iPhone 11“ serijos išmaniųjų telefonų komplektacijoje gali būti pridedamas 18W greitasis įkroviklis

Kaip matoma, gamintojai „Apple“ labai svarbi belaidžio krovimo funkcija, tačiau reikia atsižvelgti ir į daugumos, išmaniuosius telefonus įsigysiančių, vartotojų poreikius – krovimą naudojant įkroviklį.

Ilgą laiką gamintoja „Apple“ komplektacijoje pridėdavo 5W įkroviklius, tačiau Mac Otakara mano, kad „Apple iPhone 11“ serijos išmanieji telefonai turės USB-C jungtį ir bus komplektuojami kartu su 18W įkrovikliu kaip, kad „Apple iPad Pro“ išmanieji įrenginiai.

Prieš kelis mėnesius buvo pranešta, kad gamintoja „Apple“ bandė naujus „Apple iPhone“ su USB-C ir „Lightning“ jungtimis. Nepaisant to, prisijungiama bus USB-C ir „Lightning“ jungtimis, nei kad yra šiuo metu – USB-A ir „Lightning“ jungtys. Pridėjus šį nedidelį pokytį, vartotojai galės džiaugtis greito įkrovimo galimybe.

Ko dar galima tikėtis „Apple iPhone 11“ serijos išmaniuosiuose telefonuose

Manoma, kad „Apple iPhone 11“ serijos išmanieji telefonai debiutuos su atnaujintu ekranu – dar mažesniais krašteliais. „Face ID“ vis tiek bus daug didesnis, nei kad konkuruojančių alternatyvių išmaniųjų telefonų.

Įrenginių nugarinėje dalyje turėtų būti sumontuotos trys kameros. Informacija kol kas nėra patvirtinta ir galima rasti du išmaniųjų telefonų išvaizdos variantus.

Pirmasis – ne itin priimtinas – viršutiniame kampe kvadratinis, užapvalintais kraštais fotoaparato modulis, puikuojasi dvi kameros kairėje pusėje ir trečioji sujungta su mikrofonu ir LED blykste dešinėje.

Antrasis su gana kardinaliais „Apple iPhone“ išvaizdos pakeitimais. Po daugelio metų, kai kamera integruojama telefono krašte, gamintoja „Apple“ galbūt pristatys horizontaliai išdėstytą fotoaparato modulį.

Šie abu telefonų išvaizdos variantai buvo svarstomi vienu metu, tačiau neaišku, kurį iš jų pasirinko gamintoja „Apple“. Galbūt atsisakyta jų abiejų ir pasirinkta visiškai kitokia išvaizda.