„Samsung Galaxy S10“ „PowerShare“ funkcija. Kas tai ir kaip ja naudotis?

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Naujuosiuose „Samsung Galaxy S10“ įrenginiuose veikia bevielio įkrovimo funkcija – „Powershare“. Pati funkcija nėra nauja – „Huawei Mate 20 Pro“ taip pat integruota ši technologija. Kyla klausimas, kaip naudoti „Samsung Galaxy S10“ norint įkrauti išmanųjį laikrodį ar telefoną.

Kokius įrenginius galima įkrauti naudojant „Samsung Galaxy S10“?

Bet kuris įrenginys – išmanusis telefonas ar laikrodis – palaikantis „QI“ bevielį įkrovimą, gali būti įkraunamas naudojant „Samsung Galaxy S10“. Pavyzdžiui, „Apple iPhone 8“ ir naujesnės versijos išmanieji telefonai, bet kurie „Android“ operacinę sistemą turintys įrenginiai su bevieliu įkrovimu, taip pat naujosios Samsung Galaxy buds ausinės bei „Samsung Galaxy Watch Active“ ir „Samsung Galaxy Watch“.

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Kaip įkrauti įrenginį naudojant „PowerShare“ funkciją?

Norint pradėti įrenginio krovimą naudojant „Samsung Galaxy S10“, reikia pastarąjį atrakinti ir atverti ekrano viršuje esantį nustatymų meniu, jį išplėsti, kad būtų rodomos visos piktogramos, tarp jų ir „PowerShare“. Bakstelėjus piktogramą, ji pamėlynuoja ir funkcija įsijungia. Tokiu būdu „Samsung Galaxy S10“ įrenginys paruošiamas kito įrenginio krovimui. Krovimas prasidės, padėjus norimą įkrauti įrenginį ant „Samsung Galaxy S10“ išmaniojo telefono.

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Būtina atkreipti dėmesį, kad kraunant išmanieji telefonai liestųsi vienas su kitu nugarinėmis dalimis, o kraunant laikrodį, jis liestųsi ekranu prie „Samsung Galaxy S10“ nugarėlės. Įrenginiai viso krovimo metu turi liestis vienas su kitu. Juos atitraukus, krovimasis bus sustabdytas iki kol vėl įrenginiai bus suglausti.

Samsung Galaxy S10 išmaniųjų telefonų serija