Antros kartos „Apple AirPods“ ausinės: ilgesnė baterijos veikimo trukmė, „Hey Siri“ funkcija ir belaidis įkroviklis

Antros kartos Apple AirPods belaidės ausinės
Antros kartos Apple AirPods belaidės ausinės

2017 metais bendrovė „Apple“ savo pranešime nurodė, kad gamins naują belaidį „AirPods“ ausinių įkroviklį kartu su „AirPower“ kilimėliu. Ilgą laiką tai buvo tik pažadai, tačiau dabar „Apple“ paskelbė atnaujinanti „AirPods“ ausines. Reiktų atkreipti dėmesį, kad tai nėra gandais apipintos „AirPods 2“ ausinės. Pranešama, kad atnaujintas belaidžio įkrovimo dėklas ir lustas, prailginsiantis baterijos veikimo trukmę. Pasak bendrovės „Apple“, tai antros kartos „AirPods“ ausinės.

Antros kartos „Apple AirPods“ ausinių specifikacija, ypatybės ir baterijos veikimo trukmė

Antros kartos Apple AirPods belaidės ausinės
Antros kartos Apple AirPods belaidės ausinės

Ilgai laukta, kol „Apple AirPods“ ausinės bus atnaujintos, tačiau buvo verta. Antros kartos „Apple AirPods“ ausinėse atlikti patobulinimai – reikšmingi – pakeistas dabartinėse „Apple AirPods“ ausinėse naudojamas „W1“ lustas į „H1 Bluetooth“ lustą, greičiausi dėl to, kad naudojant „Bluetooth 5.0“ funkciją galima prisijungti prie išmaniojo įrenginio „Apple Watch 4“.

Sumažinta „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ funkcijų naudojama energija, lyginant su „W1“, pagerintas ryšys ir prailginta baterijos veikimo trukmė. Iš tiesų, bendrovės „Apple“ pranešime nurodoma, kad pokalbių laikas, naudojant antros kartos „Apple AirPods“ ausines bus 50% ilgesnis, nors tokiu pat santykiu nebus pratęsiamas klausymosi laikas. Be to, sinchronizacija su kitais išmaniaisiais įrenginiais („Apple iPhone“, „Apple Watch“, „iPad“) bus nenutrūkstamas ir du kartus greitesnis. Bendrovės „Apple“ atstovas Phil Schiller taip pat pabrėžia, kad naujasis integruotas lustas pasižymi revoliuciniu garsu ir patobulinta sinchronizacija.

Antros kartos „Apple AirPods“ ausinėse – „Siri“ funkcija – įrankis, iškviečiama panaudojant raktinio žodžio komandą. Ištarus „Hey, Siri“, antros kartos „Apple AirPods“ ausinės susietos su išmaniuoju įrenginiu „Apple iPhone“ supranta, kad reikia paskambinti, groti kitą dainą, sumažinti garsą ar padiktuoti kelio nuorodas vairuojant.

Antros kartos „AirPods“ ausinių belaidžio įkrovimo dėklas

Taigi įsigyjant „Apple AirPods“ ausines bus galima pasirinkti belaidį įkrovimo dėklą – net 24 valandomis ilgesnis klausymosi laikas ir galimas naudojimas su bet kuriuo įrenginiu, palaikančiu „Qi“ krovimo funkciją. Priekyje – šviesos diodų indikatorius, informuojantis apie įkrovos būseną. Bet kuris „AirPods“ ausinių naudotojas, galės įsigyti belaidį įkrovimo dėklą, net jei naudojasi pirmosios kartos „Apple AirPods“ ausinėmis.

Antros kartos Apple AirPods belaidės ausinės
Antros kartos Apple AirPods belaidės ausinės

Bendrovė „Apple“ nurodo, kad antros kartos „Apple AirPods“ ausinių pristatymo data – jau netrukus, galimi išankstiniai užsakymai.