„JBL Xtreme 2“ garso kolonėlės apžvalga

"JBL Xtreme 2" garso kolonėlė
“JBL Xtreme 2” garso kolonėlė

Kodėl verta įsigyti „JBL Xtreme 2“ garso kolonėlę:

• Švarus, aiškus garsas

• Subalansuoti žemi dažniai

• Puiki išvaizda.

Kodėl neverta įsigyti „JBL Xtreme 2“ garso kolonėlės:

• Didelė

• Neturi  „Wi-fi“ ir „Multi-room“ funkcijų.

Konstrukcija

"JBL Xtreme 2" garso kolonėlė
“JBL Xtreme 2” garso kolonėlė

Kuriant „JBL Xtreme 2“ garso kolonėlę daug dėmesio skirta jos funkcionalumui ir išvaizdai. „JBL Xtreme 2“ garso kolonėlė lyginant su „JBL Xtreme“- šiek tiek didesnė. Užima gana daug vietos rankiniame bagaže savaitgalio kelionei. Ir gyvenamosiose patalpose pernelyg garsi. „JBL Xtreme 2“ garso kolonėlė yra atspari vandeniui ir turi IP7X įvertinimą, todėl jos nereikia saugoti nuo dulkių.

Pridedamas diržas labai funkcionalus. Du karabinai jungia miniatiūrinį automobilio saugos diržą ant „JBL Xtreme 2“ garso kolonėlės viršaus. Ant peties dedamas diržas turi keletą papildomų paminkštinimų.

Viena didžiausių konkurenčių šiai garso kolonėlei – klasikinės išvaizdos „Harman Kardon Go + Play 2“. Tad jei reikėtų rinktis iš jų dviejų keliaujant į žygį, pirmenybė būtų teikiama – „JBL Xtreme 2“.

Funkcijos

"JBL Xtreme 2" garso kolonėlė
“JBL Xtreme 2” garso kolonėlė

„JBL Xtreme 2“ garso kolonėlė neturi „Wi-fi“ funkcijos. O „JBL Connect +“ yra kiek neįprasta „JBL Xtreme 2“ garso kolonėlės „Bluetooth“ funkcija. Tai leidžia prijungti iki 100 JBL garso kolonėlių. Skamba įdomiai, tačiau gana sunku įsivaizduoti, kad kas nors pirktų dvi „JBL Xtreme 2“ garso kolonėles. Jau nekalbant apie 100.

Garso kolonėlės apačioje – penkių taškų LED baterijos indikatorius. Pridėta USB jungtis leidžia naudoti „JBL Xtreme 2“ garso kolonėlę mobiliojo įrenginio įkrovimui. 10 000 mAh talpos baterija, užtikrina nenutrūkstamą muzikos klausymą iki 15 valandų.

Garsas

"JBL Xtreme 2" garso kolonėlė
“JBL Xtreme 2” garso kolonėlė

„JBL Xtreme 2“ garso kolonėlė yra agresyvios išvaizdos – šiurkšti ir būgninė. Kaip ir kai kuriuose mažesniuose JBL modeliuose, taip ir „JBL Xtreme 2“ garso kolonėlės  kiekvienos pusės garsiakalbis stiprina žemus dažnius.

„JBL Xtreme 2“ garso kolonėlė skleidžia įspūdingai švarų ir aiškų garsą. Skamba ypatingai rafinuotai ir subtiliai.

Sprendimas

„JBL Xtreme 2“ garso kolonėlė pranoko vartotojų lūkesčius. Ji yra puikesnė, nei tikėtasi. Tad šį kartą JBL gamintoja maloniai nustebino. Ji turi šoninius garsiakalbius su JBL inicialais. Kiekvienas garsiakalbių colis rėkte rėkia apie žemus dažnius. Tačiau vis tik sklindantis garsas yra pamatuotas ir rafinuotas. Žemi dažniai yra gilūs, tačiau kontroliuojami, subalansuoti ir puikiai derantys. Tad jei tokių funkcijų, kaip „Wi-fi“ ir „Multi-room“ nebuvimas nėra rodiklis, tai „JBL Xtreme 2“ garso kolonėlė yra puikus pasirinkimas.