„JBL Flip 4“ garso kolonėlės apžvalga

"JBL Flip 4" garso kolonėlė
“JBL Flip 4” garso kolonėlė

Kodėl verta įsigyti „JBL Flip 4“ garso kolonėlę:

• Geras garsas

• Atspari vandeniui.

Kodėl neverta įsigyti „JBL Flip 4“ garso kolonėlės:

• Akumuliatoriaus veikimo trukmė – tik 4 valandos.

„JBL Flip“ nebrangių, vandeniui atsparių, turinčių „Bluetooth“ funkciją, garso kolonėlių serija. Komplektacijoje – garso kolonėlė, oranžinis įkrovimo kabelis ir naudojimo instrukcija.

Išvaizda

"JBL Flip 4" garso kolonėlė
“JBL Flip 4” garso kolonėlė

Iš pirmo žvilgsnio, cilindro formos su žemų dažnių garsiakalbiais šonuose „JBL Flip 4“ garso kolonėlė, nelabai kuo skiriasi nuo savo pirmtakės „JBL Flip 3“ garso kolonėlės. Tik sustabdymo ir grojimo mygtukui suteikta trikampė forma. Tad esminis skirtumas – atsparumas vandeniui.

"JBL Flip 4" garso kolonėlė
“JBL Flip 4” garso kolonėlė

„JBL Flip 4“ garso kolonėlė turi IP7X įvertinimą. Gali būti panardinta 30 minučių po vandeniu iki vieno metro gylio taip pat yra apsaugota nuo dulkių, purvo ir smėlio. Keliaujant į išvyką prie vandens verta pasiimti kartu su savimi.

Reikia paminėti, kad „JBL Flip 4“ garso kolonėlė vandenyje neplūduriuoja, tad įkritusi į baseiną grimzta į dugną. O atvirame vandens telkinyje – skęsta.

„JBL Flip 4“ garso kolonėlės apačioje – penkių taškų LED baterijos indikatorius kartu su mažu dangteliu. Taip apsaugoma, kad vanduo nepatektų į „micro USB“ prievadą ir 3,5 mm jungiklį. Pridedama virvelė leidžia ją neštis pakabintą, pavyzdžiui, prisegus prie kuprinės.

"JBL Flip 4" garso kolonėlė
“JBL Flip 4” garso kolonėlė

Prijungimas

„JBL Flip 3“ garso kolonėlė taip pat turi „JBL Connect“ mygtuką, tačiau „JBL Flip 4“ garso kolonėlė turi „Connect +“ mygtuką. Pasirodo, kad papildomas pliuso ženklas suteikia daugiau galimybių. „Connect“ mygtukas gali sujungti tik dvi JBL garso kolonėles, o „Connect +“ mygtukas gali prijungti jų net iki 100. Skamba puikiai iki kol suprantama, kad negalima prisijungti prie ankstesnės garso kolonėlės, neturinčios „Connect +“. Manoma, kad šis nesusipratimas turėtų būti ištaisytas artimiausiu metu išleidžiant atnaujinimą.

"JBL Flip 4" garso kolonėlė
“JBL Flip 4” garso kolonėlė

Taip pat nekyla problemų dėl „JBL Flip 4“ garso kolonėlės prijungimo. Signalas išlieka stiprus, o ir valdymo mygtukai taip pat veikia labai gerai nepriklausomai nuo buvimo vietos, pavyzdžiui, patalpoje. Praktiškai tai reiškia apie 50 pėdų ir keletą sienų.

Galima reguliuoti garsumą su pliuso ir minuso ženklų mygtukais. Pristabdyti/leisti muziką ar prieiti prie telefono asmeninio asistento su atkūrimo mygtuku. Pereiti prie kitos dainos, dukart palietus trikampį mygtuką. Paprastai įjungiamas „Bluetooth“ poravimo režimas, naudojant tam skirtą mygtuką.

Baterijos tarnavimo laikas

JBL garso kolonėlių gamintojos teigimu baterijos veikimo laikas yra apie 12 valandų. Tačiau atliekant testavimą „JBL Flip 4“ garso kolonėlė veikė  lygiai 4 valandas. Skirtumas didžiulis dėl to, kad buvo naudojamas maksimalus garso lygis. Vien dėl to, kad dauguma vartotojų, besinaudojančių vandeniui atspariomis „Bluetooth“ garso kolonėlėmis, jas naudoja lauke, tad manoma, kad ir garsumo lygį rinkasi didžiausią.

"JBL Flip 4" garso kolonėlė
“JBL Flip 4” garso kolonėlė

Sumažinus „JBL Flip 4“ garso kolonėlės garso lygį iki 50-75%, baterijos tarnavimo laikas lengvai pasiekia 12 valandų. Tad reikėtų nepamiršti, kad planuojant keleto valandų išvyką – problemų neturėtų kilti. Tačiau planuojant ilgesnę, reikėtų garso kolonėlės garsumo lygį sumažinti.

Garso kokybė

"JBL Flip 4" garso kolonėlė
“JBL Flip 4” garso kolonėlė

„JBL Flip 4“ garso kolonėlės garso kokybė labai panaši į „JBL Flip 3“ garso kolonėlės. Subtilus skirtumas – garso aukštyje. Galima dar labiau mėgautis puikiai skambančiais aukštais garsais. Vokalas skamba garsiai ir aiškiai.

Sprendimas

"JBL Flip 4" garso kolonėlės
“JBL Flip 4” garso kolonėlės

Jei perkate pirmąją vandeniui atsparią „Bluetooth“ garso kolonėlę ir nenorite tam išleisti daug lėšų, tuomet dabar geriausias laikas įsigyti „JBL Flip 4“ garso kolonėlę.