„JBL Charge 4“ garso kolonėlės apžvalga

"JBL Charge 4" garso kolonėlė
“JBL Charge 4” garso kolonėlė

Kodėl verta įsigyti „JBL Charge 4“ garso kolonėlę:

• Subalansuotas, galingas garsas

• Galimybė įkrauti mobilųjį įrenginį

• Ilga baterijos tarnavimo trukmė.

Kodėl neverta įsigyti „JBL Charge 4“ garso kolonėlės:

• Nėra 360o garso

• Ilgas įkrovimo laikas.

JBL garso kolonėlių gamintoja pristatė naująją puikiai veikiančią „JBL Charge 4“ garso kolonėlę. Savo išvaizda bei specifikacija, ji identiška „JBL Charge 3“ garso kolonėlei. Tik pradėjus klausytis pastebimi garso kokybės patobulinimai. „JBL Charge 3“ garso kolonėlė galėjo perteikti kai kuriuos žemus dažnius, tačiau jie buvo šiek tiek prislopinti. „JBL Charge 4“ siūlo daug geresnį garsų balansą.

Galbūt „JBL Charge 4“ garso kolonėlės atnaujinimas nėra itin reikšmingas. Tačiau tai leidžia vis dar išlikti – viena geriausių vandeniui atsparių, puikiai visą dieną grojančių, lengvų, veikiančių kaip mobiliojo įrenginio įkroviklis, garso kolonėlių.

Išvaizda

Šalia sudėjus „JBL Charge 3“ ir „JBL Charge 4“ garso kolonėles – sunku rasti skirtumus. Cilindrinė forma tokia pati, o žemų dažnių garsiakalbiai taip pat juda.

Garso kolonėlės viršuje – fiziniai valdikliai. Įjungimo/išjungimo, garsumo reguliavimo, „Bluetooth“ funkcijos, medijos valdymo ir „JBL Connect +“ funkcijos, leidžiančios suporuoti dvi ar daugiau JBL garso kolonėlių ir klausyti stereo garso muzikos.

Nugarinėje dalyje – silikoninis dangtelis apsaugantis 3,5 mm jungiklio lizdą, USB-C ir USB-A prievadus. Pridėta USB jungtis leidžia naudoti „JBL Charge 4“ garso kolonėlę mobiliojo įrenginio įkrovimui, nenutrūkstamam muzikos klausymui.

"JBL Charge 4" garso kolonėlė
“JBL Charge 4” garso kolonėlė

„JBL Charge 4“ yra krypties garso kolonėlė, todėl garsas sklinda iš šono su JBL emblema. Tuo gali nusivilti tie, kurie ieško 360 laipsnių garso, tačiau garso kolonėlė groja taip garsiai, kad kiekvienas iš esančių patalpoje gali mėgautis muzika.

Kadangi „JBL Charge 4“ garso kolonėlė yra vartoma, naudotojai gali ją pasidėti ir horizontaliai ir vertikaliai. Patarimas: garso kolonėlės vertikalus padėjimas ant paviršiaus, kuris atmuša žemus dažnius, iš tikrųjų gali padidinti jų pajautimą.

"JBL Charge 4" garso kolonėlė ir "JBL Pulse 3" garso kolonėlė
“JBL Charge 4” garso kolonėlė ir “JBL Pulse 3” garso kolonėlė

Naudojimas

Didžiausias „JBL Charge 4“ garso kolonėlės patobulinimas lyginant su „JBL Charge 3“ garso kolonėle yra grojamas garsas. Nors ir su pastarąja jis buvo puikus, tačiau „JBL Charge 4“ skleidžiamas garsas yra dar labiau subalansuotas. Grojami aukšti garsai nebėra garso kolonėlės silpnybė, tad kokybiškai galima klausytis tokių instrumentų kaip smuikas, o vokalas skamba garsiai ir aiškiai. Skiriamoji geba yra gera, bet ne puiki, nei, kad tikimasi iš tokių atsparių vandeniui ir nešiojamų garso kolonėlių, pagal kainą.

„JBL Charge 4“ garso kolonėlė skleidžia įspūdingą garsą. Vidutinio dydžio kambaryje pakanka nustatyti vidutinį muzikos garsumą, kad erdvė būtų užpildyta garsu. Patalpose maksimaliu garsumu naudojama garso kolonėlė groja per garsiai. Tačiau papildomas garsumas itin vertinamas triukšmingoje aplinkoje, pavyzdžiui, paplūdimyje. „JBL Charge 4“ garso kolonėlė turi IP7X įvertinimą, todėl jos nereikia saugoti nuo dulkių.

Teigiama, kad pilnai įkrauta „JBL Charge 4“ garso kolonėlė tyliausiu ir/ar vidutiniu garsumu gali groti 20 valandų. Ir keletu valandų trumpiau, jei muzikos klausoma maksimaliu garsu.

"JBL Charge 4" garso kolonėlė
“JBL Charge 4” garso kolonėlė

Sprendimas

Savo pinigine verte „JBL Charge 4“ garso kolonėlė yra puikus pasirinkimas – baterijos pakanka visai dienai ir skambesys puikus. Lyginant, yra ir geresnių garso kolonėlių, tačiau tam reikės išleisti ir daug daugiau pinigų.

„JBL Pulse 3“ garso kolonėlė yra gera alternatyva „JBL Charge 4“ garso kolonėlei, jei norima 360 ​​laipsnių sklindančio garso ir šviesos. Tačiau dėl to reikėtų paaukoti baterijos tarnavimo laiką (iki 12 val.). Taip pat ir garso kokybę. Apibendrinant – „JBL Charge“ garso kolonėlių serija vis dar yra savo klasės viršuje.