Originalūs „Samsung Galaxy S10“ dėklai

Pristatomi Samsung Galaxy S10 dėklai.

Samsung Galaxy S10“ telefonų serija bus pristatoma tik šių metų vasario 20 dieną, tačiau iki šiol jau žinoma nemažai su įrenginiais susijusios informacijos – specifikacija, dizainas, bus ir bevielis įkrovimas. Likus mažiau nei savaitei iki oficialios pristatymo dienos, internetinis pardavėjas Mobile Fun nutekino keletą originalių „Samsung Galaxy S10“ įrenginių dėklų pavyzdžių.

„Samsung“ kaip ir ankstesniems modeliams, taip ir „Galaxy S10“, „Galaxy S10+“ ir „Galaxy S10e“ siūlys „LED View“ telefonų dėklus su šviesos diodų ekranu ir interaktyviu telefono viršeliu. Savo funkcionalumu šie Samsung Galaxy S10 dėklai neturėtų skirtis nuo ankstesnių savo pirmtakų – vartotojai, galės peržiūrėti ir valdyti informaciją neatvėrus dėklo, naudoti dėklo viduje numatytą vietą kortelei, tačiau neveiks bevielio įkrovimo funkcija „Wireless PowerShare“.

Bus galima įsigyti juodos spalvos Samsung Galaxy S10 dėklą, tačiau iš ankščiau žinoma, kad „Samsung“ ruošiasi pristatyti žalios, mėlynos, baltos, geltonos ir rožinės spalvos įrenginius, tačiau kol kas nėra aišku kokios spalvos bus pasirinktos „Galaxy S10e“ telefonams.

Kartu su „LED View“ dėklais „Samsung“ naujai pristatomiems „Galaxy S10“ serijos įrenginiams paruošė aukščiausios kokybės odos dėklus, jie turėtų būti ne tik juodos spalvos, bet ir žalios, pilkos, mėlynos, raudonos, baltos ir geltonos spalvos dėklai.

Kokius dar originalius telefonų dėklus „Samsung“ ruošiasi pristatyti, kol kas dar neaišku, tačiau ankstesnė nutekinta informacija parodė, kad kompanija stengsis pasiūlyti platų spektrą silikoninių, permatomų matinių ir apsauginių Samsung Galaxy S10 dėklų, taip pat tikimasi, kad bus pristatyti ir skaidrūs Samsung dėklai.

Jau galite peržiūrėti – Samsung Galaxy S10 dėklai