Ką pasirinkti – „Samsung Galaxy Note 10e“ ar „Samsung Galaxy Note 10+“?

Samsung Galaxy Note 10 išmanusis telefonas
Samsung Galaxy Note 10 išmanusis telefonas

Kad ir kas būtų kalbama apie „Samsung“ išmaniuosius telefonus, „Samsung Galaxy Note“ serijos išmanieji telefonai, pristatomi antroje metų pusėje, visuomet buvo vieni pirmaujančių.

Šį kartą gamintoja „Samsung“ ruošia pristatymui naujos išvaizdos „Samsung Galaxy Note 10“. Manoma, kad pirmą kartą bus pristatytas ne vienas „Samsung Galaxy Note 10“ serijos modelis, o netgi du! Tačiau šią naujieną gamintoja „Samsung“ kol kas atsisakė komentuoti.

Trumpai tariant, kompaktiškojo „Samsung Galaxy S10e“ išmaniojo telefono pardavimų sėkmė galėjo paskatinti gamintoją „Samsung“ persvarstyti planus – pasiūlyti „Samsung Galaxy Note 10“ ne vien tik su dideliu 6,7 colio „Quad HD“ „AMOLED“ ekranu.

„Galaxy Note 10e“ ar „Samsung Galaxy Note 10+“?

Kaip parodė gamintojos „Samsung“ atliktas tyrimas bei „Samsung Galaxy S10e“ pardavimų skaičius – daugelis vartotojų mieliau renkasi kompaktiškesnio dydžio išmaniuosius telefonus.

Manoma, kad gamintoja „Samsung“ planuoja patenkinti poreikį vartotojams pasiūlydama ne vieną „Samsung Galaxy Note 10“ modelį. Samsung Galaxy Note 9“ turi 6,4 colio ekraną ir savo dydžiu atitinka ‚Samsung Galaxy S10+“ dydį. Todėl, manoma, kad „Samsung Galaxy Note 10“ dydis turėtų būti panašus į „Samsung Galaxy S10+“ dydį.

Nors skirtumas tarp „Samsung Galaxy Note 10“ 6,4 colio ir „Samsung Galaxy Note 10+“ 6,7 colio ekranų (arba bet kaip kitaip pavadintų „Samsung Galaxy Note 10“ serijos išmaniųjų telefonų) neatrodo reikšmingas, tačiau „Samsung Galaxy S10+“ išmanusis telefonas savo dydžiu jau pasiekė priimtinas ribas, tad 6,7 colio dydžio telefonas gali būti priimtinas ne kiekvienam. Pažvelgus į „Samsung Galaxy S10“ serijos išmaniuosius telefonus, gali atrodyti, kad jau nėra daugiau galimybių tobulėti.

„Samsung Galaxy Note 10“ apipintas gandais – manoma, kad gamintoja „Samsung“ kuria išmanųjį telefoną be šoninių mygtukų, jie turėtų būti pakeisti kitais būdais, kaip įjungti, išjungti, atrakinti, keisti garsumą ir išsikviesti „Bixby“ virtualų asistentą. Sunku suvokti, kad gamintoja „Samsung“ keistų mygtukus, kažkokias kitais sprendimais, ypatingai įjungimo mygtuką. Tai būtų pernelyg kardinalūs „Samsung Galaxy Note“ pokyčiai. Siekiant įsivaizduoti – visa tai turėtų būti panašu į „Samsung Galaxy S10e“ integruotą pirštų skaitytuvą arba mygtuką sulygintą su rėmelio kraštu.

Samsung Galaxy Note 10 išmanusis telefonas
Samsung Galaxy Note 10 išmanusis telefonas

„Samsung Galaxy Note 10“ išleidimo data

Patvirtinta, kad „Samsung Galaxy Note 10“ bus pristatytas rugpjūčio mėnesį. IFA technologijų ir elektronikos paroda prasideda rugsėjo 6 d. Kaip įprasta, ir praėjusiais metais „Samsung Galaxy Note 9“ buvo pristatytas dvi savaitės prieš renginį, taigi neatmetama galimybė, kad „Samsung Galay Note 10“ dienos šviesą išvys paskutinę vasaros savaitę.