Samsung Galaxy S10 išankstiniai užsakymai prasidės Vasario 21

Plakate skelbiama Samsung Galaxy S10 išankstinio užsakymo data

Ilgą laiką buvo kalbama, kad Samsung Galaxy S10 išankstiniai pardavimai prasidės iškart kelios dienos po vasario 20-tosios renginio kuriame vyks šio telefono pristatymas. Tačiau tai nėra visiškai teisinga, išankstiniai užsakymai prasidės iškarto po renginio, o ne po kelių dienų.

Šis plakatas užfiksuotas Indonezijoje. Jame pateiktos abi datos – telefono pristatymo ir išankstinio užsakymo diena. Taip, ten parašyta, kad renginys bus “Vasario 21”, tačiau pažvelkite į laiką, tai yra tik dvi valandos po vidurnakčio. Todėl ištikrųjų vakaruose, kur ir įvyks pats renginys, vis dar bus vasario 20-ta diena.

Tikroji Samsung Galaxy S10 pardavimo data bus Kovo 8-toji. Kažkas galės nustebinti savo moterį.

Kaip bebūtų, svetainė GalaxyLaunchPack.com jau pasiekiama ir veikianti, tačiau daug informacijos ten nerasite, tik atgalinį laikmatį iki renginio pradžios ir trumpą video filmuką.

Jau yra skelbiama nepatvirtinta Samsung Galaxy S10 kaina

Spėjama, kad Samsung Galaxy S10 Lite 128GB su 6GB RAM kainuos 780€,

Samsung Galaxy S10 128GB ir 6GB RAM kaina bus 930€, o Samsung Galaxy S10 Plus kaina su 128GB vidinės atminties ir 6GB RAM numatoma kaina gali siekti 1050€.

Jei norėsite įsigyti Samsung Galaxy S10 512GB vidinės atminties, spėjama, kad teks primokėti net 250€. Tačiau už šiuos pinigus gausite ne tik keturis kartus didesnę vidinę talpą, bet ir 8GB operatyviosios atminties (RAM) vietoj 6GB RAM. O tai jau pakankamai neblogas pasiūlymas. Tačiau reiktų nepamiršti jog Samsung turės microSD atminties kortelės lizdą.