Mobilieji telefonai internetu

Mobilieji telefonai internetu

Šiomis dienomis darosi vis populiariau mobiliuosius telefonus pirkti internetu. Žmonės kurie gyvena tolimesniuose miestuose ir neturi galimybės greitai pasiekti prekybos centrų, labai dažnai užsako mobiliuosius telefonus ir jų priedus internetu. Mobilieji telefonai internetu Lietuvoje tapo kasdienybė, o užsakymu gausa internetu vis didėja.

Mobilieji telefonai internetu yra užsakomi žmonių kurie gyvena Kaune ir Vilniuje, nors jiems nusipirkti parduotuvėse yra daug paprasčiau. Tačiau perkant mobiliuosius telefonus internetu yra daug patogiau, sutaupoma daug laiko, o prekės pristatomos jau kitą dieną.

Lietuvoje trys milijonai gyventojų naudojasi beveik penkiais milijonais mobiliųjų telefonų. Kitaip tariant, kiekvienas iš mūsų statistiškai jų turime po pusantro. Todėl nenuostabu, jog mobilieji telefonai yra viena populiariausių prekių internete. Dar viena įdomybė – internete vis dažniau apsiperkame išmaniųjų mobiliųjų telefonų pagalba. Lietuviai interneto parduotuvėse planšetes internetu užsisako netgi dažniau, nei nešiojamuosius ar stalinius kompiuterius. Jas galima panaudoti mokyklose, ligoninėse, biuruose ar pramogaujant. Analitikai spėja, jog netrukus planšečių pasaulyje bus daugiau, nei mums įprastų kompiuterių.

Tyrimo iniciatoriai prognozuoja dar labiau stipresnes elektroninės prekybos tendencijas. Pasak jų, mobilieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai tampa pagrindiniu jungimosi prie interneto įrenginiu. Tad ir mobiliosios prekybos perpektyvos didelės. Prognozuojama, kad 2017 metais ji sudarys kone ketvirtį visų tokios prekybos pajamų.

Daugėjant užsakymų mobiliaisiais įrenginiais specialistai mano, kad augs ir pirkėjų noras prekes gauti kuo greičiau. Nors dabar jos pristatomos per 1–30 dienų, tikėtina, kad bus poreikis jas pirkėjams nugabenti per 5 dienas.

 

Raktiniai žodžiai: mobilieji telefonai internetu, mobilus telefonai internetu.