Kaip susikurti Apple ID?

Paskyra „Apple ID“ yra būtina norint pilnavertiškai naudotis bet kuriuo „Apple“ gaminiu.   Tik turėdami ją galėsite siųstis programėles, muziką, filmus ar knygas, naudotis paslauga „iCloud“ ir pan. Susikurti „Apple ID“ galite bet kuriame kompiuteryje. Jei norėsite pirkti mokamas programėles, jums bus būtina kreditinė kortelė, bet jei norėsite naudotis tik nemokamu turiniu, galite susikurti „Apple ID“ ir be kreditinės. Tai padaryti galite su savo mobiliuoju įrenginiu (iPod Touch, iPhone ar iPad) atlikdami keletą nesudėtingų veiksmų:

  1. Pirmiausia jums reikėtų patikrinti, ar jūsų įrenginys nėra susietas su kieno nors „Apple ID“. Tai padaryti galite atsidarę nustatymus „Settings“ skyrelyje „iTunes & App Stores“. Jei yra nurodyta kito asmens paskyra, ją atjunkite („Sign Out“).
  2. Tuomet atsidarykite „App Store“, susiraskite nemokamą (labai svarbu!) programėlę ir spustelėkite „Free“ – „Install App“.
  3. Atsidariusiame langelyje pasirinkite „Create New Apple ID“.
  4. Kuriant paskyrą, pirmiausia turėtų būti nurodytas regionas, jei ne, pasirinkite Lietuvą ir spauskite „Next“.
  5. Tuomet turėsite pritarti sutarties sąlygoms: paslinkę puslapį į apačią, spauskite „Agree“ ir patvirtinkite.
  6. Užpildykite reikalingą informaciją, susikurkite slaptažodį (jis turi būti kuo sudėtingesnis: jį turi sudaryti raidės ir skaičiai, bent viena raidė turi būti didžioji ir pan. – skaitykite rekomendacijas), pasirinkite atsakymus į apsaugos klausimus. 
  7. Lange, kuriame reikia nurodyti mokėjimo būdą, pasirinkite „None“.

Atlikus šiuos veiksmus, jūsų nurodytu el pašto adresu bus išsiųstas patvirtinimo laiškas. Laiške reikia spustelėti nuorodą “Verify now” ir atsidariusiame lange dar kartą įvesti savo el. pašto adresą bei ką tik susikurtą slaptažodį. Užsidegus žaliai varnelei, jums bus sukurta paskyra „Apple ID“, su kuria galėsite siųstis nemokamą turinį.