iPhone 11 galimai turės trijų lęšių kamerą, bet ne iPhone 12 3D lazerinį “snaperį”

“Apple” padidina tikimybę, žadančią naudoti lazerius 2020 metais.


Apple iPhone 11 telefonas galimai turės trijų lęšių galinę kamerą. Tačiau iPhone 12 telefonas turės erdvės jutiklį, valdomą 3D “snaperiu”.

Pagal “Bloomberg” (vieną didžiausių pasaulyje verslo ir finansinių naujienų agentūrų bei informacijos apie finansų rinkas tiekėjų) daugiausia dėmesio skiriama 2019 metų iPhone galiniams fotoaparatams. Juos šiandien vadiname iPhone 11 ir iPhone 11 Max.

Prie fotoaparato trigubo objektyvo yra pridedama galimybė fotografuoti ir filmuoti plataus kadro nuotraukas. Tą jau galima padaryti su Huawei Mate 20 telefonu, bet ne su iPhone.

iPhone 11 Max telefonas galimai turės trigubo objektyvo galinę kamerą, kol standartinis iPhone ir iPhone XR eventualiai gali gauti trijų kamerų techninę įrangą.

Daugiau kameros subtylybių dar prieš akis. Padidintas pikselių skaičius gali privesti prie programinės įrangos, kuri galės redaguoti vaizdo įrašą ar nuotrauką. Jeigu numatomas objektas iškrenta iš ekrano rėmų.

Kiti planuojami iPhone 11 telefono atnaujinimai

Gyvos nuotraukos jau buvo pristatytos išleidžiant iPhone 6S telefoną 2015 metais. Pirmas atnaujinimas buvo išleistas tik po ketverių metų. Užuot judesį fiksuojant tris sekundes prieš nuotrauką ir tris sekundes po. Apple komanda planuoja padvigubinti tai iki 6 sekundžių.

Šiandieniniame pranešime taip pat slypi gandas, kad iPhone 11 telefone bus įdiegta USB C, vietoj tradicinio krovimo lizdo “Lightning“. Akivaizdu, kad “Apple” išbando kai kurias šių metų “iPhone” versijas su USB-C prievadu. Dauguma iš mūsų jau matėme “iPhone” 11 telefono prototipus, kurie teigia, kad “Lightning” krovimo lizdas išlieka. Kiti nurodo, kad USB-C bus naujas krovimo būdas. Skamba taip, lyg “Apple” komanda dar nėra iki galo apsisprendusi dėl to.

Manoma, kad “no-brainer” atnaujinimas bus įdiegtas į “Apple” procesorių. Yra versijų, kad tai bus “A13” mikroschema ir “Face ID” jutiklis. iPad pro 2018 metais turėjo atnaujimą, kuriuo metu gavo modernizuotą “Face ID” kamerą.

iPhone 12 kartu su lazerine 3D kamera?

Tikrai nėra per anksti pradėti kalbėti apie naują “iPhone” telefoną kuris pasirodys 2020 metais, arba tiesiog Apple iPhone 12. Laukia daug įdomių technologinių sprendimų!

Manoma, kad “Apple” nori įdiegti savo 3D kameros technologiją į telefone esančią galinę kamerą. Skirtingai nei “TrueDepth” kameros taškų matricos projekcijos technologija – ji naudos lazerinį skaitytuvą.

“iPhone” 12 lazeriu valdomas 3D “snapper” turės galimybę veikti iš 4.5 metrų, tuo tarpu taškinė matricos projekcija toliausiai veikia nuo 25-50 cm atstumu, tinkančiu “Face ID” valdikliui.

“Apple” galimai turi daugiau ambicingesnių realybės (AR) planų 2020 metais. Kalbant apie tikslesnį ryškumo suvokimą ir virtualių daiktų išdėstymą, šiandieniniuose pranešimuose.

Kur bus įmontuojama pirmoji „Apple“ 3D lazerinė kamera?

Pagal “Bloomger” šaltinius “Apple” lazeriu valdoma 3D kamera buvo skirta “iPhone” 11 telefonui, tačiau technologija buvo atidėta. Tikimasi, kad šiais metais “Sans” lazeriuose bus įdiegta trijų lęšių kamera.


 Šią idėją jau galėjome matyti “pas” iPad Pro ir nereikia laukti iPhone 12. Pranešime rašoma, kad kitas “iPad Pro” galėtų debiutuoti 2020 metų pradžioje.

“Apple” yra linkę laukti šiek tiek daugiau nei metus, kad atnaujintų “iPad Pro” liniją. “iPad Pro 11 ir iPad pro 12.9 buvo išleisti praėjusį lapkritį, todėl šis gandas pasirodė tinkamu laiku. Tai reiškia, kad nereikia tikėtis iPad Pro 2019 metais.