Įžanga
Didesnis FHD+ raiškos ekranas , naujas mikroschemų lustų rinkinys, didesnės talpos baterija ir naujausia Android Pie operacinė sistema. Atrodo, kad Huawei pažymėjo nemažai varnelių savo patobulinimų sąraše, kad užsitikrintų sėkmę 2019 metams. Tai yra Huawei P Smart 2019 telefonas kurį apžvelgiame.
Lyginant su praėjusių metų Huawei P Smart modeliu, 5,65 colio 18:9 formato ekranas keičiamas į didesnį 6,21 colio ir šiuolaikiškesnį 19,5:9 ekrano formatą naujajame Huawei P Smart 2019 telefone. Ekranas taip pat turi ir populiariąją vandens formos iškišą (notch).
2019 metų versijoje atnaujinamas mikroschemų lustų rinkinys. Naujas „Kirin 710“ aštuonių branduolių architektūros procesorius pagamintas pagal 12 nm technologiją, gerokai paspartina veikimą, garantuoja sklandų įrenginio darbą esant net ir didesnėms apkrovoms, bei efektyviai sumažina energijos sąnaudas. Norint pasiekti didesnį efektyvumą telefone padidinta baterijos talpa – 3,400mAh, lyginant su pirmuoju Huawei P Smart, kuris turėjo 3000mAh talpos bateriją
Huawei P Smart 2019 telefono specifikacija
Įrenginio informacija: plotis: 73,4 mm, aukštis: 155,2 mm, gylis: 8mm, svoris: 160g
Spalvos: vidurnakčio juoda, pašvaistės mėlyna, safyro mėlyna ir koralinė raudona
Ekranas: 6,21″ 2340 x 1080 19,5:9
Galinė kamera: 13 M + 2 M PDAF
Priekinė kamera: 8MP, f/2.0 diagrama, 26mm. Centrinis nuotolis, fiksuotas fokusavimo lęšis
Operacinė sistema: „Android 9“ ir EMUI 9.0.1
CPU: Hisilicon Kirin 710, octa-core CPU (4×2.2 GHz Cortex-A73 + 4×1.7 GHz Cortex-A53); Mali-G51 MP4 GP
Atmintis: 3 GB RAM; 32 / 64GB saugykla; „microSD“ kortelės lizdas (hibridas).
Baterija: 3400 mAh , 5V / 2A įkrovimas (be Huawei SuperCharge).
Jungtys: „Wi-Fi“ saitvietė, mikro USB jungtis 2.0 „Wi-Fi Direct“ Bluetooth 4:2 ir 3,5mm krovimo lizdas
Sensoriai: pirštų atspaudų jutiklis, atstumo jutiklis, aplinkos apšvietimo jutiklis, skaitmeninis kompasas ir gravitacijos jutiklis, gale įmontuotas pirštų atspaudų jutiklis, garsiakalbis apačioje, dvigubi mikrofonai (triukšmo slopinimui)
Pagrindinė kamera dviguba 13MP su 2MP gylio jutikline kamera. Naujasis įrenginys įgijo patobulintą lęšį ir turi f /1.8 diafragmą, vietoje f/2.2.
Priekinė 8MP asmenukių kamera šiek tiek patobulinta. Kai kuriuos regionus pasieks alternatyvi 16MP priekinė kamera.
Viena iš praleistų galimybių yra USB C krovimo lizas. Huawei P Smart 2019 telefone vis dar rasime neatnaujintą mikro USB lizdą. O tai jau ne tokie ir 2019-ieji, ar ne?
Dėžutėje rasime 5V/2A kroviklį ir mikro USB laidą bei ausines.
Dizainas
Kalbant apie išvaizdą P Smart nėra panašus į pirmąjį Huawei P Smart telefoną, o tai rodo kaip greitai keičiasi dizaino tendencijos. Kitą vertus Huawei nemažai skolinasi dizaino idėjų iš savo elitinės Huawei serijos,
kad tai būtų kuo labiau panašu į šiandieninius “Huawei” “flagman’us”.
Telefono nugarėlė turi dvigubo tono dažymą, o tai mus jau spėjo sužavėti nuo P20 modelio. Žinoma, tai nėra toks pat spalvų pasirinkimas, bet pereinamos spalvos yra naudojamos. Tai viena siūlomų iš spalvų parinkčių, kitos trys yra vienos spalvos.
Nepriklausomai nuo spalvos galinė nugarėlė yra pagaminta iš plastiko, o tai reiškia dvi medalio puses. Vieną vertus P Smart telefoną yra gana lengva įbrėžti.
„P Smart 2019“ pretenduoja tapti vienu iš lengviausių savo segmentų telefonu. Jis itin lengvas – tik 160g lyginant su kitais konkurentų telefonais, kurie paprastai sveria 180g.
Telefono nugarėlės viršuje yra pirštų anspaudų jutiklis. Nugarėlės kairiajame kampe yra dviguba kamera. Pagrindinis 13MP modelis ir 2MP gylio jutiklis yra sujungti kartu, telefono nugarėlėje, kairėje pusėje. Viena iš LED blyksčių yra žemiau. Kita LED blykstė yra įprasta ir po savimi turi „AI fotoaparato“ užrašą.
Apatiniame kairiajame kampe yra „Huawei“ logotipas. Kuriame parašytas telefono modelis ir originali kilmės šalis.
Didžiąją dalį telefono priekio užima 6,21 colio ekranas turintis “FullView” vaizdo technologiją. Nedidelėje iškišoje per vidurį yra lašo formos kamera, kuri truputį primena Essential PH-1 kamerą.
Tiesiai virš kameros – kur susikerta ekranas su plastikiniu skydeliu, subtiliai paslėptas garsiakalbis. Šonuose ir viršutinėje telefono dalyje rėmelis yra vienodo storio. Apačioje esantis rėmelis yra truputį storesnis. Ne visi aukštesnės klasės telefonai turi pastorintą rėmelį ir to taip pat nereikėtų tikėtis iš P Smart serijos telefono.
Telefono apačioje, truputį kairiau yra paslėptas šviesios diodas. Tai yra RGB. Spalvų maišymo sistema, kurioje naudojamos trys, žmogaus akių receptorius atitinkančios spalvos: raudona, žalia ir mėlyna. RGB sistemoje spalva nagrinėjama, kaip spinduliavimas: visų trijų spalvų nulinės reikšmės atitinka juodą spalvą, o visų trijų maksimalios reikšmės – baltą. Telefonas kraunantis šviečia gintaro spalva, o gavus pranešimą pulsuoja žalia spalva.
Telefono fizinė kontrolė yra kaip įprastai: įjungimo/išjungimo mygtukas ir garso mygtukas. Abu jie yra telefono dešinėje pusėje.
Įjungimo/išjungimo tekstūruotas mygtukas kaip įpastai yra šiek tiek virš vidurio. Jo sumaišyti su garso mygtuku neįmanoma.
Apatinėje telefono dalyje, vietoj USB-C krovimo lizdo, šis modelis tebeturi seną krovimo tipą – micro USB. Visą kitą vietą užima standartiškai: garsiakalbis, pagrindinis mikrofonas ir 3,5 mm ausinių lizdas. Antras mikrofonas yra kitame telefone gale. Jis prijungtas prie kortelių lizdo. Huawei P Smart 2019 turi galimybę naudoti dvi nano SIM korteles, arba viena nano SIM kortelę kartu su mikro SD kortele. Gaila, kad nėra palaikomos visos trys kortelės vienoje vietoje. Tačiau verta paminėti, kad ne visi telefonų kūrėjai į savo telefonus deda papildomus atminties kortelės lizdus.
P Smart 2019 yra vizualiai šiek tiek didesnis. Telefono parametrai yra tokie: 155.2×73.8×8.0mm. Tai reiškia 5.1 mm didesnis, 1.3 mm platesnis ir 0.5 mm storesnis, lyginant su praeitu telefono modeliu.
Šis telefonas yra kompaktiškesnis lyginant su tokiais konkurentais kaip “Redmi Note 6 Pro”. Žinant, kad Redmi telefonai yra gana platūs – 76.4mm.
Itin ryškus 6.21 colių spalvų tikslumas
P Smart 2019 yra įdiegtas 6.21 colių IPS ekranas kartu su lašo formos išpjova. Jame yra aukštas vaizdo santykis 19.5:9 ir 2340×1080 pikselių skiriamoji geba 415 ppi.
“P Smart” ryškumas ir kontrastas yra vidutiniai. Nėra jokio automatinio padidinimo rėžimo, o 430 yra daugiausia ką galima gauti rankiniu būdu.
P Smart išskirtinai tikslus perteikiant sRGB spalvų spektrą. Įprastai ekrano nustatymai siekia 1.2 deltą E, bet nedideliu paspaudimu galima sumažinti iki 0.6.
Tik išpakavus telefoną pamatysime “Vivid Default” nustatymus. Gyvesnės spalvos turinčios vos matomą melsvai baltą atspalvį, kuris pasiekia vidutinę 5.5 Deltą E, lyginant su sRGB.
Huawei P Smart baterija
Huawei P Smart 2019 telefone yra padidino baterijos talpą iki 3,400 mAh, kadangi telefonas turi didesnį ekraną, kuris reikalauja 15% daugiau apšvietimo.
Šių metų modelio baterija turi ilgesnį tarnavimo laiką budėjimo režime, atliekant balso skambučius, taip pat žiūrint vaizdo įrašus.
Nemažai įtakos ilgesniam baterijos tarnavimo laikui turi naujesnis ir efektyvesnis mikroschemų rinkinys.
Telefone galima praleisti iki 10 valandų naršant internete 4G tinkle , iki 18 valandų vaizdo ir iki 96 valandų nuolatinį muzikos atkūrimą. P Smart 2019 pagal “Endurance” reitingą veikia iki 88 valandų. Tai yra 15 valandų pagerėjimas lyginant su ankstesniu telefono modeliu.
Telefonas turi 5V/2A įkroviklį, kuris visiškai iškrautą telefono bateriją pakrauna per 1 valandą ir 42 minutes. Kraunant 30 minučių bateriją galima įkrauti 36 %. Tai nėra super gerai, bet rezultatas pakankamai geras. Ypač neturint daug laiko.
Garsiakalbis
P Smart 2019 turi vieną garsiakalbį. Klasikinis mygtukas, kuris yra šalia įkrovimo lizdo. Tiesiog neįmanoma neišgirsti skambančio telefono.
Deja, muzikos klausant galima nusivilti, dėl galios trūkumo žemuose dažniuose ir trigdžių esant didesniam garsui.
Garso kokybė
Huawei P Smart 2019 turi didesnį nei vidurkis garso našumą su aktyviu išoriniu stiprintuvu. Deja, ausinės prideda nemažai minusų – garsas nukrito žemiau vidutinės ribos. Galima pastebėti šiek tiek svyruojantį dažnį ir tam tikrą intermoduliacijos iškraipymą. Stereo garsas padidintas daugiau nei iki vidutinės normos.
Vartotojo sąsaja ir greitis
„Android 9.0 Pie“ kartu su „EMUI 9“
P Smart 2019 naudoja Android 9 Pie sistemą su Huawei 9 Android versijos EMUI modifikacija. Šiuo metu šis telefonas vienas iš nedaugelio, kuris naudoja naujausią Google programinę įrangą.
Kaip ir visuose “EMUI” turinčiuose įrenginiuose galima nustatyti žurnalo tipo ekrano užrakinimo stilių. Kas kart suaktyvus ekraną pasikeičia paveikslėlis. Braukiant iš apačios į viršų galima pamatyti daugiausia naudojamas programėles ar įrankius. Tai naudinga, bet tuo pačiu ir nepatogu. Ne kartą meginant atrakinti telefoną – atsidarydavo meniu sekcija.
Pradiniame ekrane galima išvysti visas įdiegtas programėles ir meniu nustatymo jungiklį. Jis leidžia pasirinkti tarp standartinio pradinio ekrano išdėstymo su programėlių įrankiu. Šios funkcijos dėka galima greitai pasirinkti mėgstamą programėlių išdėstymą.
Braukiant į dešinę nuo pradinio ekrano, pamatysite “Google” kanalą. Braukiant iš tuščios ekrano vietos galima ieškoti norimos programėlės ir kontaktų. Kitų gamintojų telefonuose šis veiksmas išskleistų notifikacijų meniu. Šiame telefone parinktas kitoks sprendimas.
Greitąjį meniu rasite perbraukus pirštu per piršto antspaudo jutiklį, o norint jį paslėpti braukite atgal. Jei norite nebematyti visų pranešimų užtenka du kartus paspausti. Telefono ekranui esant 19.5:9 formato, greitojo meniu nebereikia ieškoti ekrano viršuje.
Nustatymas nėra įjungtas automatiškai. Jį reikia įsijungti. Jį rasite nustatymų meniu pasirenkant pirštų antspaudo skyrių.
Notifikacijos meniu niekuo neišsiskiria. Jame telpa trys eilės su penkiomis greito paleidimo piktogramomis kiekvienoje eilutėje. Dešinėje po piktogramomis yra juosta reguliuojanti ekrano ryškumą.
P Smart 2019 iškiša (notch) atrodo minimalistiškai. Tačiau visvien galite ją paslėpti, nudažydami visą būsenos juostą juodai, taip pat Huawei neįdėjo daug pastangų tobulinant nustatymų vizualizacijas, kurios derėtų P Smart iškišoje.
Kaip ir naujuose „Huawei“ / „Honor“ įrenginiuose, „P Smart 2019“ galite pasirinkti navigaciją pagrįstą rodyklių parinktimi. Tą galima pamatyti, braukiant nuo kairio arba dešinio ekrano krašto ir paspausti “Atgal” mygtuką.
Iš telefono valdytojo programos (Phone manager app) galite pasiekti šias nuorodas: laikmenos valymo (storage cleanup), akumuliatoriaus nustatymus, blokuojamus numerius, mobilių duomenų išnaudotą kiekį ir viruso skanavimo programą, kurią kūrė “Avast”.
„Huawei“ muzikos programa siūlo būdą, kaip klausytis saugomų MP3 įrašų. „Huawei Health“ programa siūlo „Google Fit“ sinchronizavimą ir žingsnių skaičiavimą. Galima pačiam pasirinkti galerijos programėlės išsidėstymą. Galerija turi įprastą chronologiškumą, albumo vaizdus ir dirbtinio intelekto surikiuojamos nuotraukos. Yra failų tvarkyklės ir užrašų programa. Jeigu nepatinka nei viena iš jų – gausų pasirinkimą rasite “Play” parduotuvėje.
„Saugumo ir privatumo“ meniu leidžia nustatyti piršto antspaudą, įjungti veido atpažinimą ir nustatyti parinktį “Rasti mano įrenginį” ir t.t.
Pirštų atspaudų įregistravimo procesas yra gana paprastas. Jeigu iš pirmo karto nepavyksta nuskanuoti piršto, telefonas praneš, kurias piršto vietas reikia pakartoti dar kartą. Tolimesnis atpažinimas būdas taip pat yra puikus. Galima naudoti ir veido atpažinimo funkciją. Galima rinktis ar telefonas atsirakins vos aptikus jūsų veidą ar prieš atrakinant jį reikės pebraukti, kad ekrane pasirodytų atpažinimo funcija.
Veikimas ir lyginamieji standartai
Huawei P Smart 2019 telefono širdis yra vidutinio pajėgumo “SoC”, HiSilicon Kirin 710 procesorius pagamintas naudojant 12nm procesą. Jame yra „octa-core“ procesorius 4 + 4 konfigūracijoje, 4 dideli 2,2 GHz „Cortex-A73“ branduoliai ir 4 mažesni 1,7 GHz „Cortex-A53“ branduoliai. GPU – Mali-G51 MP4.
Kameros kokybė
13MP + 2MP kameros lęšis
P Smart 2019 turi panašius kameros parametrus, kaip ir praėjusių metų modelis – 13MP modulis su papildomu 2MP jutikliu, kuris užfiksuoja papildomą vaizdo gylį ir su juo sukuriami įstabūs „bokeh“ vaizdo suliejimo efektai . Galinė kamera įgijo patobulintą lęšį ir f/1.8 diafragmą, vietoje f/2.2. Kamera su f/1.8 pločio diafragma lyginant su f/2.2 diafragma, užfiksuoja iki 50 proc. daugiau šviesos, todėl net esant prastam apšvietimui nuotraukos išlieka kokybiškos bei leidžia užfiksuoti detalų vaizdą.
Yra automatinis fokusavimas, pagrįstas fazių aptikimu. LED blykstė yra skirta tam, kad galėtų suteikti šiek tiek šviesos labai tamsiose vietose.
Kamera turi dirbtinio intelekto valdomus vaizdus, kurie galės atpažinti 22 vaizdo kategorijas ir atitinkamai koreguoti vaizdo parametrus. Kaip taisyklė tikri egzistuojantys efektai, pabrėžia kontrastą ir smarkiai paryškina spalvas. Geras dalykas yra tai, kad vaizdo ieškiklyje yra lengvai prieinama perjungimo funkcija, kad būtų galima ją įjungti / išjungti, nenukrypstant į nustatymus.
Kameros programėlė gerai pažįstama visiems, kurie jau spėjo susipažinti su bet kuriuo Huawei telefono modeliu. Tai reiškia, kad ji yra segmentuota ir patogi naudoti. Apatinėje pusėje yra režimo parinktis, kurį galima nuvilkti į kairę ir dešinę, kad pakeisti rėžimą. Tai atlikti galima tik pačiame selektoriuje.
Nukreipimas į viršų ir apačią neleidžia rinktis tarp priekinės ir galinės kameros. Tam yra skirtas atskiras mygtukas, lengvai pasiekiamoje vietoje. Galima pagalvoti, kad jutiklinio ekrano navigacija turi būti daugiau nei bakstelėjimas ant programinės įrangos mygtuko. Norimą vaizdą lengvai priartinsite naudojant du pirštus.
Taip pat rasite daugybę specialių rėžimų: “Panorama” “Švelnus tapymas”, “HDR” ir “Pro”, paspausdami dalį “Daugiau”.
“Pro” nuotraukų rėžime galima koreguoti parametrus pačiam – ISO (50 iki 1600), išlaikymas (1/4000s iki 8s), atidengimo kompensacija (exposure compensation) -4 to +4EV in 1/3 sustabdymo intervalais, ir baltos šviesos koregavimas – iš anksto nustatyti apšvietimo temperatūrą (light temperature). Galima pasirinkti matavimo rėžimą ( formą, išscentruotą vaizdą ir vietą) ir fokusavimo režimą (atskirą, tęstinį ir rankinį). Jei telefonui atrodys, kad kažkas negerai su ekspozicija – piktogramos simbolis ekrane jus įspės.
“Huawei” telefonas P Smart 2019 turi tiek portreto tiek diafragmos fotografavimo rėžimą. Diafragmos rėžime galima pasirinkti modeliuojamą diafragmos diapazoną nuo f / 0,95 iki f / 16. „Post shot“, galima keisti diafragmą ir fokusavimo tašką galerijos viduje.
Portreto režime galite įjungti ir išjungti fono neryškumą, keisti modeliuojamą apšvietimą ir pridėti veido pagražinimo skalę nuo 0 iki 10.
Telefone yra įdomioji dalis, kurioje rasite AR objektyvo rėžimą su Huawei emotikonais (qmoji). Galima rinktis iš daugybės skirtingų simbolių ir sukurti savo paties gifą, darant linksmas veido išraiškas. Atsukant kamerą į save galima įjungti skirtingus filtrus ir fonus.
Vaizdo kokybė
Dienos šviesoje „P Smart 2019“ fotografuoja gana neblogai. Žingsnis pirmyn lyginant su ankstesniu modeliu. Kontrastas pagerėjo taip pat.
Ryškios spalvos, neerzinančios akių. Raudona spalva labiau primena rusvą spalvą. Dinaminis diapazonas nėra labai įspūdingas, bet atsižvelgiant į telefono klasę yra neblogas.
Įjungus kameros dirbtinio intelekto rėžimą pastebimi labai maži pokyčiai, ypač nuotraukose, kuriose yra nemažai dangaus. Net ir fotografuojant dangų nebematome perdėto paryškinimo, kurį matydavome ankstesnės versijos “Huawei” dirbtinio intelekto rėžime. Ženkliai matomas pokytis yra rezoliucija, dirbtinio intelekto kadrai 8 megapikselių, o ne 13-os.
Panašus ir HDR režimas, kuris nesukuria didelio skirtumo. Beveik identiškai šešėliai aukšto kontrasto kadruose, lyginant su vaizdais, fotografuotais įprastu nuotraukų režimu.
Našumas kai trūksta apšvietimo yra gana prastas fotografuojant įprastu režimu. Nuotraukos kiek susiliejusios ir “triukšmingos”. Spalvų išlaikymas yra patenkinamas. Pasirinkus dirbtinio intelekto programą ji įjungia nakties rėžimą (retkarčiais įjungia ir portreto rėžimą). Tai pridės ryškumo, bet sumažins megapikselių skaičių iki 8MP.
Ypatingas naktinis rėžimas turi itin ilgas pseudo ekspozicijas ir prideda papildomo ryškumo. Išlaiko akcentus nuo detalių išnykimo. Tai geriausias pasirinkimas fotografuojant naktį.
Dažnai telefonai už prieinamą kainą turi mažesnės rezoliucijos antrą kamerą skirtą ryškumui išlaikyti. Šis telefonas turi portreto ir diafragmos režimą.
Abiejuose režimuose rezoliucija yra 8MP, lyginant su kitais Huawei modeliais, kuriuose portretai yra pilnos rezoliucijos, o vaizdai yra žemos diafragmos. Žmonių portretai yra geros kokybės, nors tam tikros aplinkybės sumenkina algoritmus. Fotografuokite įvairius kadrus, keisdami kampus ir tai suteiks didesnę tikimybę gauti norimą rezultatą.
Norint nufotografuoti gerą ir ryškų portretą reikės daugiau šviesos. Jeigu kompozicijoje kiek mažiau šviesos – kadrai tampa blurūs. Diafragmos rėžime galima pasirinkti imituotą diafragmą tarp f/0.95 ir f/16.
8MP asmenukės
Priklausomai nuo rinkos „P Smart 2019“ asmenukių kamera bus 8MP arba 16MP. Portretai atrodo neblogai ir objekto atpažinimas funkcionuoja gerai. Juntamas labai nedidelis detalumo skirtumas fotografuojant portreto režimu ir įprastu režimu. Nuotrauka paryškėja įjungus dirbtinio intelekto funkciją.
Asmenukės nuotraukų režime atrodo tikrai puikiai su fiksuotu fokusavimu pagal rankos ilgį. Odos tonas gražus, kaip ir pačios spalvos. Dirbtinio intelekto funkcija pagyvina veidą, kad būtų mažiau pastebimi veido trūkumai.
Video įrašai
The P Smart 2019 gali filmuoti video iki 1080p rezoliucijos – Huawei Kirin 710 negali atlikti 2160p rezoliucijos. 1080p atlieka 30 kadrų per sekundę, arba 60 kadrų per sekundę. Trūksta elektroninio stabilizavimo. Net 30 kadrų per sekundę, judrūs video tampa stringantys.
Kaip numatyta vaizdo įrašas koduojamas naudojant h.264 kodeką su jungikliu pareiti prie h.265. Bitų spartos su h.264 yra labiau suderintos su efektyvesniu h.265 iš kitų telefonų – 1080p / 30 kadrų per sekundę vaizdo įrašai gauna apie 10,8 Mbps, o 1080p / 60fps – apie 17Mbps. Įrašomas 192 kbps garsas yra stereo.
1080p / 30 kadrų per sekundę vaizdo medžiaga yra pakankamai detali. Kontrastas yra šiek tiek per didelis, todėl pastebimi pernelyg tamsūs šešėliai. Spalvų perteikimas yra geras, o raudona spalva atrodo gilesnė ir tikresnė, nei fotografuojant.
Alternatyvos, pliusai, minusai ir apibendrinimas
Geri vidutinės klasės telefonai nebėra tokia retenybė. Gana platus pasitinkimas jei neiškote pačio įspūdingiasio telefono rinkoje ir norite sutaupyti pinigų. Šios klasės telefonai įprastai turi ryškų ekraną, gerą bateriją ir neprastas kameras. Išsirinkti tokį telefoną tampa gana sunku, nes jie visi pakankamai geri.
Galime teigti, kad Samsung Galaxy A7 (2018) išsiskiria dėl itin plačios kameros – tai yra gana reta ypatybė šioje klasėje, o P Smart šios ypatybės neturi. Bendra nuotraukų kokybė nėra išskirtinai geresnė lyginant šiuos telefonus, tačiau A7 turi geresnę bateriją nei P Smart, bet ją krauti reikia ilgiau. A7 AMOLED ekranas yra ryškesnis net saulės šviesoje, bet niekas negali pralenkti P Smart sRGB spalvų tikslumo (jei tai kieno nors prioritetas). P Smart Kirin 710 yra galingesnis nei Exynos 7885 procesorius kurį turi Galaxy, plius Huawei modelis turi naujausią Android versiją, priešingai nei A7.
Sekantis yra Redmi Note 6 Pro, kuris lenkia P Smart kalbant apie kamerą ir papildomai siūlo EIS standartą filmuojant 1080p (4K Redmi taip pat neturi). Xiaomi Snapdragon 636 taip pat nėra toks galingas kaip Kirin 710, ir OS yra senesnė Oreo versija, bet baterija ir displėjaus kokybė yra toje pačioje klasėje.
Vienas geriausių pernyksščių vidutinės klasės telefonų yra Nokia 7 Plus. Jis turi naujausią Pie atnaujinimą, todėl šiuo aspektu jis lygiuojasi su P Smart. Tą patį galima pasakyti apie jų baterijas. Nokia turi telefoto funkciją nuginkluoti P Smart gilumo daviklį. Nokia turi 4K ir video stabilizaciją 1080p kokybe. Nokia taip pat tvirčiau surinktas, tačiau yra kiek brangesnis.
Apibendrinimas
„P Smart 2019“ turi ekraną, kuris išsiskiria spalvų tikslumu. Akumuliatoriaus tarnavimo laikas yra geras ir įkrovimo greitis nėra lėtas. Vaizdo kokybė nėra pavyzdinė, bet skųstis taip pat negalima. 🙂
Telefone veikia naujausia OS versija, kas šiuo metu yra pagirtina. Visa tai pasiekiama labai priimtina kaina, kurią dažnai saldina paslaugų tiekėjų akcijos. Ko čia nemėgti?
Na, visa plastiko konstrukcija nėra patvariausia. Iš kitos pusės, ji tvirtesnė smūgiams nei stiklo apdaila, bet apsibraižo lengviau. Micro USB lizdui tikrai nėra vietos telefone kuris išleidžiamas 2019 metais. Vaizdo stabilizavimo trūkumą sunku ignoruoti, ypač kai kiti konkurentai siūlo 4K filmavimą, o P Smart gali pasiūlyti tik 1080p.
Atsargiai pasverdami visus faktus, nepamirškime kainos, atrodo, kad „Huawei P Smart 2019“ yra vienas iš nesunkiai įperkamų vidutinės klasės telefonų, o tai dažnai yra protingas pasirinkimas.
Pliusai
- Labai lengvas pagal turimą ekrano dydį ir puiki akumuliatoriaus talpa.
- Dviejų atspalvių spalvų schema – džiaugsmas akims.
- Geras akumuliatoriaus tarnavimo laikas.
- Ekranas puikiai atvaizduoja spalvas.
- Vienas iš nedaugelio vidutinės klasės telefonų, turinčių „Android Pie“.
Minusai
- Nesunkiai braižosi galinė nugarėlė.
- microUSB lizdas yra atgyvenęs.
- Nėra video stabilizatoriaus ar filmavimo 4K kokybe