Ar „Samsung“ nepadarys klaidos su „Galaxy S10e“ pirštų antspaudų skaitytuvu?

Iki naujosios „Samsung“ gamintojo telefonų serijos pristatymo liko labai nedaug laiko! Intrigą išlaikyti puikiai pavyko, tačiau šiek tiek informacijos nutekėjo – paviešinta keletas nuotraukų prieš pat didįjį „Samsung“ telefonų serijos pristatymą.

Taigi, ką pavyko sužinoti? Siekdama konkuruoti su „Apple“ telefonų gamintoju, „Samsung“ planuoja pasiūlyti trijų skirtingų dydžių „Galaxy S10“ serijos telefonus – du aukštesnės klasės modelius ir trečiąjį – ekonomiškesnį variantą, tačiau tokį patį galingą kaip ir pirmieji du šios serijos telefonai.

„S10“ serijoje, manoma, kad bus po ekrano stiklu įmontuotas pažangus pirštų antspaudų skaitytuvas, tačiau „Samsung S10e“ – kompaktiškas išmanusis ir vietoje šio sprendimo „Samsung S10e“pirštų antspaudų skaitytuvas bus įmontuotas įjungimo mygtuke telefono šone.

Manoma, kad tai netinkamai pasirinkta vieta – nepatogi, siaura juosta, kurią sunku teisingai priliesti, jei telefonas padėtas ant lygaus paviršiaus taip pat, jei naudojamas su dėklu ar laikikliu. Dar blogiau – „Galaxy S10“ įjungimo mygtukas šone įmontuotas nepatogiai aukštai – ne per telefono šono vidurį, kur būtų galima jį lengvai ir patogiai pasiekti.

Nepaisant to, nemėgstamą šoninį skaitytuvą „Samsung“ jau yra panaudoję ankščiau „Galaxy J6+“ modelyje ir gana sėkmingai, nes įjungimo mygtukas buvo šono viduryje, kur jį nykščiu arba smiliumi galima lengvai pasiekti naudojant  įrenginį kaire arba dešine ranka. Tačiau tik ne „Galaxy S10e“ modelyje, iš paviešintų nuotraukų galima įsivaizduoti, kad atrakinti telefoną dešinės rankos nykščiu ar kairės rankos smiliumi, gali būti nepatogu, nes galima jį tiesiog netyčia paleisti iš rankų. Tai gana erzinantis ir nepatogus dizaino sprendimas. Dėl savo dydžio „Galaxy S10e“, manoma, kad bus tarpe tarp „iPhone XS“ ir „iPhone XR“. Pastarieji įrenginiai, laimei, neturi svarbių valdymo mygtukų šonuose.


Samsung Galaxy J6+ 

Atsižvelgiant į aptartus nepatogumus, susijusius su įrenginio šone įmontuotu pirštų antspaudų skaitytuvu, žmonės, kurie perka flagmanus dažniausiai džiaugiasi savo naujaisiais įrenginiais ir atrakina juos begalę kartų per dieną, tad manoma, kad „Samsung“ sprendimas įdiegti pirštų antspaudų skaitytuvą įrenginio šone, šiek tiek nuvylė. Tačiau visa tai kol kas oficialiai nepatvirtinta, tad kas žino – galbūt „Samsung“ numatė galinčius iškilti nepatogumus ir juos ištaisė prieš pradedant serijinę gamybą.